Notowania

wybory prezydenckie 2010
21.04.2010 07:26

PO nie wprowadzi reform nawet ze swoim prezydentem

Według sondażu, ludzie nie wierzą w dobre intencje Platformy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Tylko 15 procent Polaków uważa, że bez groźby weta prezydenta Platforma Obywatelska zacznie realizować obietnice wyborcze. Ponad jedna trzecia badanych jest natomiast przekonanych, że PO nie zrealizuje obietnic wyborczych. *

Zaskakująco dużo, bo aż blisko połowa ankietowanych nie ma na ten temat zdania - wynika z sondażu przeprowadzonego przez _ Puls Biznesu _.

Wynika z niego też, że co trzeci Polak spodziewa się, że po tragedii w Smoleńsku Platforma obejmie pełnie władzy w państwie. Połowa nie wie czy tak będzie, a 18 procent ankietowanych uważa, że tak się nie stanie.

Zdaniem komentatorów, Polacy po tragedii są ostrożni w przewidywaniu przyszłości. Mają poczucie, że jest zbyt wiele znaków zapytania. Odważniejsi będą za kilka tygodni. Inni uważają natomiast, że Polacy stracili nadzieję na reformy gdyż przez ostatnie lata zawiedli się na koalicji.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
* [ Najważniejsze informacje w twojej skrzynce e-mail! ]( http://www.money.pl/egazety/ )
Tagi: wybory prezydenckie 2010, platforma, reformy, sondaż, polacy, wybory, prezydent, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz