Notowania

pogoda
21.01.2013 18:36

Pogoda w Bułgarii grozi epidemią grypy

W sześciu miastach kraju odnotowano rekordowe jak na tę porę roku temperatury. Na następne dni meteorolodzy nie przewidują poważnego ochłodzenia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Robert Brook/CC/Flickr)

Poniedziałek był prawdziwie wiosennym dniem w Bułgarii. W sześciu miastach odnotowano rekordowe jak na tę porę roku temperatury. Najcieplej było w Achtopolu na południowym wybrzeżu Morza Czarnego - 19 stopni C. W Burgas było tylko o jeden stopnień mniej.

Mieszkańcy Sofii cieszyli się słoneczną pogodą, termometry wskazywały tu 16 stopni Celsjusza. Ciepło i pogodnie było w całym kraju.

Na następne dni meteorolodzy nie przewidują poważnego ochłodzenia. Wobec takiej prognozy lekarze ostrzegają przed wybuchem epidemii grypy.

Czytaj więcej w Money.pl
Premier nie uzna wyników referendum. Premier Bułgarii oświadczył, że wyznaczone na 27 stycznia referendum w sprawie budowy nowej elektrowni atomowej nie ma sensu.
Ujawniła informacje o zamachu. Jest reakcja Odpowiedzialna za śledztwo w sprawie lipcowego zamachu na autobus z izraelskimi turystami na lotnisku w bułgarskim Burgas została wykluczona z dochodzenia.
Więcej oszustów dzwoni w czasie świąt Plaga telefonicznych naciągaczy, udających krewnych i okradających emerytów wzmogła się drastycznie przed tegorocznymi świętami.
Tagi: pogoda, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz