Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Poleciała głowa po zamachu na Domodiedowie

0
Podziel się:

Miedwiediew zwolnił urzędnika MSW odpowiedzialnego za bezpieczeństwo w transporcie.

Poleciała głowa po zamachu na Domodiedowie
(ec.europa.eu)
bEErPqHp

Prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew zwolnił wysokiego rangą przedstawiciela MSW odpowiedzialnego za bezpieczeństwo w transporcie. Jest to pierwsza dymisja po poniedziałkowym zamachu na lotnisku Domodiedowo w Moskwie, w którym zginęło 35 osób.

_ - Podpisałem dekret o zwolnieniu (Andrieja) Aleksiejewa, szefa departamentu transportu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych odpowiadającego za federalny okręg centralny _ - oświadczył Miedwiediew, którego słowa przekazała rosyjska telewizja. _ Ci, którzy nie pracują jak należy, zostaną ukarani _ - dodał prezydent.

Federalny okręg centralny skupia 19 obwodów zachodniej Rosji, w tym Moskwę i okolice, gdzie znajduje się lotnisko Domodiedowo.

bEErPqHr

Miedwiediew zapowiedział we wtorek zwolnienia, ale najostrzej skrytykował kierownictwo lotniska za nieprzestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

_ Nie chcę słyszeć od szefostwa spółek transportowych To nie my jesteśmy odpowiedzialni, to milicja _ - dodał Miedwiediew.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/140/t129932.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/miedwiediew;unicestwic;na;miejscu;tych;ktorzy;beda;stawiac;opor,15,0,759823.html) Miedwiediew: unicestwić na miejscu tych, którzy będą stawiać opór Prezydent Rosji komentuje zamach na moskiewskie lotnisko.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/104/t129896.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/zamach;w;moskwie;odlamki;rozrywaly;ludzi,118,0,759670.html) Zamach w Moskwie: Odłamki rozrywały ludzi Kobieta i mężczyzna najprawdopodobniej dokonali wczorajszego zamachu na lotnisku Domodiedowo.
bEErPqHS
wiadmomości
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)