Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Polska Plus z PiS-em razem do wyborów

0
Podziel się:

Sellin: Przemyśleliśmy naszą drogę, uznaliśmy, że Jarosław Kaczyński zasługuje na poparcie.

Polska Plus z PiS-em razem do wyborów
(Jarosław Kruk<br />/GFDL<br />/Wikipedia)
bESigxdx

W piątek kongres Polski Plus podejmie formalną decyzję o połączeniu z PiS-em.

Rzecznik Polski Plus, poseł Jarosław Sellin powiedział, że prezydium partii będzie rekomendować członkom przystąpienie do Prawa i Sprawiedliwości. Posunięcie to było zapowiadane od kilku miesięcy, posłowie Polski Plus pracowali w sztabie wyborczym Jarosława Kaczyńskiego.

_ - Po 10 kwietnia przemyśleliśmy naszą drogę, uznaliśmy, że Jarosław Kaczyński zasługuje na nasze poparcie i była to decyzja zarówno polityczna jak i moralna _ - wyjaśnił Sellin.

bESigxdz

POSŁUCHAJ JAROSŁAWA SELLINA:

Poseł podkreślił, że Jarosław Kaczyński uzyskał w wyborach bardzo dobry wynik - choć nie został prezydentem. Jego zdaniem wybory udowodniły, że potencjał mobilizacyjny PiS jest potężny i pokazały elektorat centroprawicy.

Wiceprezes PiS Adam Lipiński potwierdził, że sprawa reintegracji zostanie ostatecznie _ domknięta _ na posiedzeniu Rady Politycznej partii w sobotę, ale przed decyzją nie chciał mówić o szczegółach.

Polskę Plus założyli między innymi byli politycy Prawa i Sprawiedliwości. Koło Parlamentarne liczy siedmiu posłów. Są to przewodniczący partii Jerzy Polaczek, Jan Filip Libicki, Lucjan Karasiewicz, Kazimierz Michał Ujazdowski, Jarosław Sellin, Jacek Tomczak i Andrzej Walkowiak. Ludwik Dorn wystąpił z Polski Plus przed wyborami prezydenckimi, kiedy partia postanowiła poprzeć Jarosława Kaczyńskiego.

bESigxdF
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/52/t95540.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/polska;plus;dolaczy;do;pis;przed;jesiennymi;wyborami,180,0,648116.html) Polska Plus dołączy do PiS przed jesiennymi wyborami? Polaczek i Ujazdowski negocjują z Jarosławem Kaczyńskim.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/88/t96344.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/dorn;odchodzi;z;polski;plus;i;popiera;jurka,221,0,620765.html) Dorn odchodzi z Polski Plus i popiera Jurka A Jurek obiecuje swoim wyborcom obniżenie podatków dla rodzin z dziećmi.
bESigxea
KOMENTARZE
(0)