Notowania

wybory prezydenckie 2010
16.06.2010 08:08

Poncyliusz: PiS nie boi się wyniku procesu

Cieszy go zmiana poglądów marszałka Sejmu na prywatyzację służby zdrowia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Leszek Szymański)

Rzecznik sztabu wyborczegoJarosława Kaczyńskiegopowiedział , że cieszy go zmiana poglądów marszałka Sejmu na temat prywatyzacji służby zdrowia.

Dzisiaj w południe sąd w trybie wyborczym rozstrzygnie spór pomiędzy dwoma kandydatami. Komorowski zarzuca prezesowi PiS-u, że minął się z prawdą, twierdząc że marszałek jest za prywatyzacją służby zdrowia.Paweł Poncyliuszjest spokojny o wyrok w tej sprawie.

POSŁUCHAJ PAWŁA PONCYLIUSZA:

Poseł PiS uważa też, żepoparcie przez Włodzimierza Cimoszewicza udzielone kandydatowi Platformy Obywatelskiej nie powinno mieć wpływu na wyniki głosowania w wyborach prezydenckich.

POSŁUCHAJ PAWŁA PONCYLIUSZA:

Poncyliusz spodziewa się, że wybory prezydenckie rozstrzygną się w drugiej turze. Szef sztabu wyborczego Kaczyńskiego zwraca uwagę na to, że szef PiS w ostatnim czasie zyskuje w sondażach co - zdaniem polityka PiS - zaowocuje zwycięstwem.

Gość _ Sygnałów Dnia p _oinformował też, że według badań zamawianych przez partię ponad 30 procent wyborców nadal nie jest zdecydowanych, na kogo odda głos. W związku z tym Jarosław Kaczyński może liczyć na ich pozyskanie w ostatnim momencie.

ZOBACZ TAKŻE:

* [ **Oleksy: Szkoda Napieralskiego, Cimoszewicz wybrał PO** ]( http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/oleksy;szkoda;napieralskiego;cimoszewicz;wybral;po,48,0,632880.html )[ **** ]( http://news.money.pl/artykul/slowa;cimoszewicza;to;wynik;niewiedzy,133,0,550277.html )
* [ **"Słowa Cimoszewicza to wynik niewiedzy"** ]( http://news.money.pl/artykul/slowa;cimoszewicza;to;wynik;niewiedzy,133,0,550277.html )
Tagi: wybory prezydenckie 2010, poncyliusz, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz