Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Poseł o renegatach: Pętali nogi koniom w czasie wyścigu

0
Podziel się

Maks Kraczkowski uważa, że jego byli koledzy z PiS wykazali złą wolę.

Poseł o renegatach: Pętali nogi koniom w czasie wyścigu
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEiRuKSt

Maks Kraczkowski z Prawa i Sprawiedliwości uważa, że byli politycy PiS-u, którzy popierają stowarzyszenie _ Polska jest najważniejsza _, wykazali się złą wolą.

Poseł mówił w Programie Pierwszym Polskiego Radia, że działacze ci postąpili nielojalnie wobec kandydatów w wyborach samorządowych i jak mogli, szkodzili listom Prawa i Sprawiedliwości. Poseł porównał to do pętania nóg koniom w czasie wyścigu. Dodał, że mimo to PiS osiągnął niezły wynik w wyborach samorządowych.

POSŁUCHAJ POSŁA PIS:

Poseł zaznaczył też, że posłowie mają prawo zmieniać przynależność partyjną i klubową, ale przypomniał, że ich podstawowym obowiązkiem jest praca w ramach sprawowanego mandatu.

bEiRuKSv

Kraczkowski dodał, że będzie się opowiadał za przyjęciem z powrotem posłów, którzy odeszli z PiS-u, jeśli będą chcieli wrócić.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/13/t117005.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/znow;topnieja;szeregi;pis;odeszli;dwaj;znani;politycy,244,0,714740.html) Znów topnieją szeregi PiS. Odeszli dwaj znani politycy Paweł Kowal i Tomasz Dudziński zrezygnowali z członkostwa w partii.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/112/t75888.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;bez;spin-doktorow;odchodza;kolejni,199,0,714183.html) PiS bez spin-doktorów. Odchodzą kolejni Adam Bielan podkreśla, że zdecydowały różnice między nim a szefostwem partii.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/198/t116422.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kolejni;uciekinierzy;z;pis;w;klubie;kluzik-rostkowskiej,183,0,713143.html) Kolejni uciekinierzy z PiS w klubie Kluzik-Rostkowskiej Secesjoniści chcą wkrótce utworzyć własny klub poselski.
bEiRuKSW
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)