Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Premier o Marszu Niepodległości. "To nie do zaakceptowania"

0
Podziel się:

- To, co się stało, jest nie do zaakceptowania - mówił premier Donald Tusk.

Premier o Marszu Niepodległości. "To nie do zaakceptowania"
(Piotr BLAWICKI/East News)
bEDCrwLF

Premier Donald Tusk na konferencji na lotnisku Okęcie, przed odlotem do Paryża na konferencję dot. bezrobocia wśród młodych odniósł się do ulicznych walki i ataku na rosyjską ambasadę. - _ Każdy, kto toleruje i akceptuje tego typu zdarzenia, ponosi za nie współodpowiedzialność _ - mówił.

_ - Sytuacja jest opanowana. Jestem w stałym kontakcie z ministrem spraw wewnętrznych. To, co się stało, jest nie do zaakceptowania _- mówił.

_ - Chciałem przeprosić wszystkich warszawiaków za to, że ten Dzień Niepodległości nie mógł być dniem świątecznym tak do końca, do późnego wieczora - dodał premier Tusk. - Chciałem też podziękować wszystkim tym, którzy starali się, aby świąteczny pozostał. Policjantom, którzy wykonywali swoją pracę tak jak potrafili, dzięki czemu udało się utrzymać agresywnie demonstrujących w elementarnej dyscyplinie i nie doszło do szczególnie dramatycznych zdarzeń. _

bEDCrwLH

Premier zapowiedział, że prawdopodobnie skróci wizytę w Paryżu, aby jak najszybciej spotkać się z przedstawicielami MSW i poznać dokładniej całość zdarzeń podczas Marszu Niepodległości.

Czytaj więcej w Money.pl

bEDCrwMi
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)