Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
święta
24.12.2009 10:49

Premier złożył Polakom życzenia świąteczne

Donald Tusk życzy na święta przede wszystkim miłości, spokoju i rodzinnego ciepła oraz udanego Sylwestra.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Grzegorz Jakubowski)

PremierDonald Tuskzłożył Polakom życzenia z okazji Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Premier życzy na święta przede wszystkim miłości, spokoju i rodzinnego ciepła, udanego Sylwestra, a 2010 roku _ spokojnego, trochę szalonego, pełnego miłości i, kiedy trzeba, też refleksji _.

_ - Chciałbym, żeby nikt tego wieczoru nie był sam, żeby wszyscy w tę miłość uwierzyli, zwłaszcza w ten wigilijny wieczór _ - powiedział Tusk.

_ - I też wszystkiego dobrego na Nowy Rok: udanego - dla niektórych szalonego - Sylwestra, Nowego Roku bez kaca i takiego 2010 roku jak i Wigilia, i Sylwester, i Nowy Rok. A więc i spokojnego, a kiedy trzeba trochę szalonego, pełnego miłości i , kiedy trzeba, też refleksji. - Będę myślał o Was i liczę też na waszą pamięć. Wszystkiego dobrego _ - zakończył premier.

Zobacz życzenia świąteczne od polityków Platformy Obywatelskiej:

Nagranie wideo z życzeniami zostało zamieszczone w czwartek na stronie internetowej premiera www.premier.gov.pl pod linkiem .

Specjalne życzenia premiera Donalda Tuska do internautów można znaleźć na profilach Kancelarii Premiera, w serwisach: Facebook, Blip oraz Twitter.

ZOBACZ TAKŻE:

Raport Money.pl
*Kryzysu nie ma - na święta wydamy tyle samo * Na święta wydamy nie więcej niż 500 złotych. Tyle samo, co w roku 2008. Nie będziemy oszczędzać na jedzeniu, nie zrezygnujemy z wyjazdów, nie będziemy się też zapożyczać bardziej niż rok temu - wynika z ankiety przeprowadzonej wśród internautów Money.pl. Czytaj w Money.pl
Tagi: święta, donald tusk, wiadomości, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz