Notowania

PiS
25.09.2010 17:45

Prezes PiS odpowiedział na słowa premiera

- Trwa degradacja polskiego życia publicznego przez Platformę Obywatelską.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

- _ Pan Donald Tusk zszedł poniżej pewnego poziomu, już naprawdę bardzo niskiego. Trwa degradacja polskiego życia publicznego przez Platformę Obywatelską i przez Donalda Tuska _ - powiedział Jarosław Kaczyński odnosząc się do do krytyki PiS przez premiera.

Według Jarosława Kaczyńskiego za sprawą przewagi Platformy Obywatelskiej, która dominuje w sferze władzy i w mediach, dochodzi do ataków na wszystkie instytucje podejrzewane o popieranie PiS, w tym na _ Solidarność _ i Kościół. - _ Wszystko jest w jednym ręku. To jest samo w sobie niebezpieczne _ - uważa Kaczyński.

POSŁUCHAJ PREZESA PIS

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/106/t111466.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;ladne;buzie;nie;przyniosly;nam;poparcia,159,0,681631.html) Kaczyński: Ładne buzie nie przyniosły nam poparcia Prezes PiS nie jest zadowolony ze swojej kampanii wyborczej.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/71/t111175.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/pis;przyjal;do;partii;politykow;polski;plus,9,0,681737.html) PiS przyjął do partii polityków Polski Plus Są to między innymi Jarosław Sellin (na zdj.), Jerzy Polaczek i Kazimierz Ujazdowski.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/254/t97278.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/poncyljusz;prezes;ma;prawo;do;krytyki;wspolpracownikow,228,0,681700.html) Poncyljusz: Prezes ma prawo do krytyki współpracowników Poseł PiS dodał, że nie ma mowy o opuszczeniu partii.
Tagi: PiS, wiadmomości, wiadomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz