Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Prezydent Wrocławia oskarża: Mydlą oczy wyborcom

0
Podziel się

Rafał Dutkiewicz odrzuca zarzuty o przejęcie władzy absolutnej.

Prezydent Wrocławia oskarża: Mydlą oczy wyborcom
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEhyTJsl

Prezydent Wrocławia odrzuca zarzuty jakoby przejął władzę absolutną w swoim mieście. Rafał Dutkiewicz otrzymał 79,67 procent głosów swoich wyborców i wygrał głosowanie w pierwszej turze.

Zdaniem prezydenta Wrocławia, który był gościem Sygnałów Dnia, partie polityczne, zarzucając mu jednowładztwo, próbują mydlić oczy wyborcom.

_ - Partie polityczne najchętniej podzieliłyby Polskę, Dolny Śląsk i Wrocław pomiędzy siebie., kompletnie nie interesując się tym jakie są decyzje wyborców - _ mówił Dutkiewicz na antenie Polskiego Radia. Podkreślił, że był krytykowany zarówno przez PiS jak i przez PO.

bEhyTJsn

POSŁUCHAJ RAFAŁA DUTKIEWICZA:

Rafał Dutkiewicz podkreślił że startował z własnego komitetu wyborczego, który uzyskał również najlepszy wynik w wyborach do sejmiku województwa dolnośląskiego.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/17/t117009.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/niespodziewany;sukces;psl;zobacz;wyniki;w;sejmikach,121,0,714873.html) Niespodziewany sukces PSL. Zobacz wyniki w sejmikach Po przeliczeniu prawie 84 proc. protokołów, w ujęciu ogólnopolskim kandydatów Platformy poparło 31,4 procent Polaków. Ludowcy, z wynikiem 15,7 proc. wyprzedzili SLD.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/11/t117003.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/warszawa;bez;drugiej;tury;jak;glosowaly;miasta,62,0,714814.html) Warszawa bez drugiej tury. Jak głosowały miasta? Urzędująca prezydent stolicy po przeliczeniu prawie 84 proc. protokołów otrzymała ponad 53 proc. głosów.
bEhyTJsO
KOMENTARZE
(0)