Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
smoleńsk
19.04.2011 13:38

Prokuratura: Nie ma dowodów na naciski na pilotów Tu-154M

- Dopóki jednak nie zakończy się śledztwo, nie można tego wykluczyć - podkreśla płk. Zbigniew Rzepa.

Podziel się
Dodaj komentarz
(prezydent.pl/GFDL)

Dopóki jednak nie zakończy się śledztwo, nie można tego wykluczyć - powiedział rzecznik Naczelnej Prokuratury Wojskowej płk Zbigniew Rzepa.

Pułkownik przyznał, że nie ma jeszcze analizy fonoskopijnej zapisów z czarnych skrzynek Tu-154. Jak zaznaczył zebrany dotychczas materiał dowodowy, nie pozwala stwierdzić, że były naciski.

Pułkownik podkreślił, że śledztwo trwa i nadal zbierane są dowody. Może więc być tak, że jakiś dowód zmieni obecne ustalenia.

Pułkownik Rzepa dodał, że nie ma jeszcze analizy fonoskopijnej zapisów z czarnych skrzynek Tu-154. Rzecznik podkreślił, że dopóki śledztwo nie zostanie zakończone, nie można wykluczyć żadnej hipotezy, dotyczącej przyczyn katastrofy.

POSŁUCHAJ PRZEDSTAWICIELA PROKURATURY:

Rzecznik prokuratury poinformował, że rosyjscy prokuratorzy przesłuchali dziś jednego ze świadków, badanych na okoliczność katastrofy. Trwa przesłuchanie drugiego świadka, a Rosjanie zamierzają przesłuchać jeszcze trzeciego. Rzecznik nie ujawnił nazwisk przesłuchiwanych.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/158/t95390.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/prokuratorzy;z;rosji;juz;w;polsce,157,0,814237.html) Prokuratorzy z Rosji już w Polsce O umożliwienie udziału swoich prokuratorów w przesłuchaniach świadków na terenie Polski rosyjska prokuratura poprosiła w wysłanym w ostatnim czasie wniosku o pomoc prawną.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/192/t95680.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/przesluchaja;odpowiedzialnych;za;lot,152,0,808600.html) Przesłuchają odpowiedzialnych za lot Rosyjscy śledczy chcą wiedzieć jak przygotowywano tragiczny lot do Smoleńska.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/137/t131465.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/klich;oskarza;szefa;mon;o;naciski,13,0,807437.html) Klich oskarża szefa MON o naciski Edmund Klich zarzuca szefowi MON próbę wywierania na niego wpływu w pierwszych dniach po smoleńskiej katastrofie.
Tagi: smoleńsk, wiadomości, kraj, wiadmomości, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz