Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Protest dziennikarza w Rosji. "Nienawidzę was i tego, co robicie z ludźmi"

0
Podziel się:

Rosyjski dziennikarz magazynu Rolling Stone zaniósł złożył oświadczenie, w którym przyznał się, że jest jedynym organizatorem rozruchów

bETRCGRN

Rosyjski dziennikarz magazynu Rolling Stone apeluje do swoich kolegów o wsparcie opozycji. Jewgienij Lewkowicz zaniósł w sobotę do Komitetu Śledczego oświadczenie, w którym przyznał się, że jest _ jedynym organizatorem rozruchów w Moskwie _.

Rosyjskie władze od kilku miesięcy prowadzą śledztwo w sprawie antyputinowskich demonstracji. Część opozycjonistów już usłyszała zarzuty o rzekomym organizowaniu zamieszek. W aresztach przebywa 12 osób. Jewgienij Lewkowicz, biorąc na siebie odpowiedzialność za rzekome rozruchy, napisał w swoim oświadczeniu: _ nienawidzę was za to, co robicie z ludźmi. _

Dziś na swojej stronie internetowej prosi kolegów dziennikarzy, aby nie namawiali go do udzielenia wywiadu. - _ Nie mam nic więcej do powiedzenia. Lepiej wychodźcie na ulice i pomóżcie ludziom, jak możecie i czym możecie _ - apeluje Lewkowicz o wsparcie dla opozycji.

bETRCGRP
Czytaj więcej w Money.pl
Rosjanie porwali i przemycili dziennikarza Leonid Razwozżajew straszony były śmiercią rodziny. Przez trzy dni trzymano go związanego w piwnicy.
Rosja porwała opozycjonistę. Miał dostać azyl Służby specjalne Rosji uprowadziły go z Kijowa prywatnym samolotem do Moskwy.
To pierwszy zakładnik nowej polityki Putina Moskwa wykorzystuje Gazprom do załatwiania swoich politycznych interesów. Tak szantażują Mołdawię.
bETRCGSq
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)