Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Przed nami expose opozycji. Są pierwsze komentarze

0
Podziel się

PiS ma lepszy pomysł na rządzenie Polską? Dziś przedstawi projekty ustaw, które mają to udowodnić.

Przed nami expose opozycji. Są pierwsze komentarze
(PAP/Radek Pietruszka)
bDTXzneJ

PiS przedstawi dziś projekty ustaw, które mają pokazać, że ma lepszy od Donalda Tuska pomysł na rządzenie Polską. Szef Klubu Parlamentarnego Mariusz Błaszczak nazywa to programem pozytywnym, a rzecznik partii Adam Hofman expose opozycji.

Expose - to słowo rozdrażniło liderów innych partii. _ - Pan prezes Jarosław Kaczyński wielokrotnie już był kandydatem na premiera i przegrał sześć kolejnych wyborów. Expose znowu miał Donald Tusk _ - przypomniał Zbigniew Ziobro.

_ - Zatem Jarosław Kaczyński może co najwyżej wygłosić przemówienie _ - uściślił Leszek Miller.

bDTXzneL

Szef klubu Platformy, Rafał Grupiński, postawił kropkę nad _ i _. _ - Nie wystarczy mieć wielu ochroniarzy i limuzyny, żeby sprawiać wrażenie, że się czymkolwiek zarządza - _ skwitował. _ _

Na pięciolecie rządów Platformy PiS zapowiada jeszcze wniosek o konstruktywne wotum nieufności. Na podstawie charakterystyki, podanej przez Mariusza Błaszczaka, trudno jednak odgadnąć nazwisko kandydata na nowego premiera. _ - To osoba spoza bieżącej polityki, która jest w stanie skupić szersze poparcie niż tylko poparcie partyjne. Jest to osoba doświadczona, znana _- mówił.

PiS pokaże dziś projekty ustaw dotyczące zdrowia, emerytur, podatków, edukacji i gospodarki.

Czytaj więcej w Money.pl
"Rostowski mógł popełnić przestępstwo" - _ Pod rządami Platformy Obywatelskiej dochodzi do cichej likwidacji IPN _ - oskarża Solidarna Polska.
W sprawie Amber Gold PiS proponuje trzy kroki Żądają, by premier ujawnił całą prawdę o udziale służb specjalnych w aferze ze złotem.
Zwrot w polityce. Polacy znów stawiają na PO Według najnowszego sondażu, partia Donalda Tuska bije na głowę PiS. Zaskakujący wynik także na lewicy.
bDTXznfm
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)