Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Przemyśl: Kandydat PiS na prezydenta chce walczyć z bezrobociem

0
Podziel się

Janusz Hamryszczak, kandydat PiS na prezydenta Przemyśla, zadeklarował dziś na konferencji prasowej, że jego priorytetem są działania związane z rozwojem gospodarczym miasta i walką z bezrobociem.

Przemyśl: Kandydat PiS na prezydenta chce walczyć z bezrobociem
bEhwYwZN

"W mieście widać pewien zastój w inwestycjach. Potrzebne jest przyśpieszenie" - powiedział Hamryszczak. Przekonywał, że konieczne jest m.in. szybkie uzbrojenie terenów inwestycyjnych i sprowadzenie inwestorów. "Potrzebne jest także, aby przy budowie obwodnicy (we wtorek będzie podpisana umowa z wykonawcą) zatrudnienie znalazły firmy z Przemyśla i okolic. Ponadto konieczne jest wspieranie edukacji, w taki sposób, aby szkoły kształciły na tych kierunkach, których oczekują przedsiębiorcy" - dodał Hamryszczak. Zaproponował też, aby wszyscy kandydaci, którzy będą ubiegać się o fotel prezydenta Przemyśla, spotkali się w formule "okrągłego stołu" poświęconego gospodarce i walce z bezrobociem. "Chcę, aby takie spotkanie służyło wypracowaniu planu gospodarczego dla Przemyśla, który byłby realizowany niezależnie od tego, kto wygra wybory" - dodał Hamryszczak. Kontrkandydatami kandydata PiS w nadchodzących wyborach samorządowych będą: rekomendowany przez PO poseł Marek Rząsa oraz szef klubu radnych SLD w radzie miasta
Ryszard Kulej. Kulej zadeklarował, że weźmie udział w spotkaniu. Poseł PO powiedział, że także zamierza wziąć udział w takim spotkaniu, ale zastrzegł, że konieczne jest uzgodnienie szczegółów.

bEhwYxaq
wiadomości
KOMENTARZE
(0)