Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przystanek Woodstock. Incydent z Miecugowem nie zmieni filozofii imprezy

0
Podziel się:

Jerzy Owsiak ma nadzieję, że wczorajszy zajście może stać się pozytywnym katalizatorem, który będzie niósł pokojową ideę w świat.

Przystanek Woodstock. Incydent z Miecugowem nie zmieni filozofii imprezy
(PAP/Lech Muszyński)

Nie będzie żadnej zmiany filozofii Przystanku Woodstock. W ten sposób Jerzy Owsiak skomentował wczorajszy incydent w trakcie festiwalowego wydania jednego z programów telewizji TVN. Jeden z uczestników festiwalu wskoczył na scenę i kilkakrotnie uderzył w twarz dziennikarza Grzegorza Miecugowa.

Jerzy Owsiak ma nadzieję, że właśnie ten wczorajszy incydent może stać się pozytywnym katalizatorem, który będzie niósł pokojową ideę Przystanku Woodstock w świat. Póki co nie ma w planach wprowadzania dodatkowych barierek czy zabezpieczeń.

Jerzy Owsiak zwrócił uwagę, że wszyscy pozostali uczestnicy spotkania napiętnowali zachowanie napastnika. Tłum zaczął wspólnie krzyczeć _ przepraszam _.

Napastnik został ujęty i prawdopodobnie poniesie konsekwencje swojego czynu. W grę wchodzi m.in. odpowiedzialność za zakłócenie imprezy masowej.

Czytaj więcej w Money.pl
Pierwszy dzień na Przystanku Woodstock przebiegł spokojnie Od samego rana miały miejsce spotkania w Akademii Sztuk Przepięknych, gdzie gośćmi byli Piotr Metz, Roman Polko oraz Peter Jenner.
Woodstock 2013 kto zagra Woodstock 2013 oficjalnie rusza jutro, jednak pierwsi Woodstockowicze są już na miejscu. Zobacz pełny program koncertów i przekonaj się kto zagra podczas tegorocznej edycji festiwalu.
Szaleństwo na Woodstock. Oto co się dzieje Nawet 350 tysięcy ludzi może już być w Kostrzynie nad Odrą. Za nami pierwszy dzień XVIII Przystanku Woodstock.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)