Notowania

opozycja w rosji
25.04.2013 18:41

Putin w ogniu pytań telewidzów. Przez pięć godzin

Rosyjski prezydent zaprzeczył, jakoby jego rządy były podobne do okresu stalinizmu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Prawie 5 godzin prezydent Władimir Putin odpowiadał, przed kamerami na pytania Rosjan. Program _ gorąca linia _ pokazały wszystkie państwowe stacje telewizyjne.

Obywateli Federacji interesowały przede wszystkim kwestie związane z: korupcją, podwyższeniem pensji i emerytur oraz wsparciem państwa dla lokalnych przedsiębiorstw. Pytano również o kwestie polityczne, między innymi o kontakty prezydenta z opozycją. - _ Opozycja jest potrzebna i trzeba z jej przedstawicielami prowadzić dialog _ - oświadczył Władimir Putin.

Rosyjski prezydent zaprzeczył, jakoby jego rządy były podobne do okresu stalinizmu. - _ Nie sądzę, aby były jakiekolwiek elementy stalinizmu. Stalinizm związany jest z kultem jednostki i naruszeniem praw, z represjami i łagrami. Niczego podobnego w Rosji nie ma i mam nadzieję, że już nigdy więcej nie będzie _ - dodał Putin.

Prezydent Rosji zapewnił także, że wszystkie ustawy, które uznawane są przez obrońców praw człowieka za represyjne - w rzeczywistości służą jedynie dobru państwa.

Czytaj więcej w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/183/m46519.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/putin;dostal;list;od;bieriezowskiego,51,0,1294899.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Przed śmiercią prosił Putina o przebaczenie Milioner 23 marca został znaleziony z pętlą na szyi na podłodze łazienki domu w Ascot.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/134/m202886.jpg ) ] (http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/rosja;putin;spotkal;sie;z;wyslannikiem;obamy,179,0,1288371.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Putin zacieśnia więzi z USA. Spotkał się z... Wizyta Danilona odbywa się w dwa dni po opublikowaniu przez Waszyngton tzw. listy Magnitskiego, spisu rosyjskich urzędników oskarżonych o brutalne łamanie praw człowieka.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/20/m83732.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/putin;grozil;dymisjami;ministrom;i;gubernatorom,197,0,1289925.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Potajemnie nagrał Putina. Wódz grzmi Life News opublikował fragment przemówienia prezydenta, zarejestrowany przez swojego reportera.
Tagi: opozycja w rosji, putin, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz