Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Renegaci wracają na łono PiS

0
Podziel się:

Ujazdowski: Potrzebna jest alternatywa dla biernych i miernych rządów Platformy.

Renegaci wracają na łono PiS
(ujazdowski.pl)
bEJmQNaZ

Kazimierz Michał Ujazdowski powiedział, że jego ugrupowanie, Polska Plus, połączy się z Prawem i Sprawiedliwością.

Dzisiejszy kongres Polski Plus ma podjąć decyzję o rozwiązaniu organizacji, po czym jej członkowie wstąpią do PiS-u.

Ujazdowski wyraził opinię, że spór z _ liberałami _ w PiS-ie został zakończony. Dodał, że w nowoczesnej partii prawicowej powinno być wiele nurtów.

bEJmQNbb

POSŁUCHAJ MICHAŁA UJAZDOWSKIEGO:

Mówiąc o sytuacji w Platformie Obywatelskiej, poseł wyraził opinię, że trwają w niej spory, ale nie grozi jej rozpad.

Komentując zarzuty wobec pełnomocnika rządu do spraw równego traktowania Elżbiety Radziszewskiej, Ujazdowski wyraził opinię, że stała się ona celem nagonki ideologicznej a Donald Tusk nie powinien jej odwoływać ze stanowiska.

Mówiąc o braku zabezpieczenia miejsca katastrofy smoleńskiej, Ujazdowski powiedział, że sytuacja ta świadczy o braku stanowczości i umiejętności państwowych polskiego rządu. Jego zdaniem, zaraz po katastrofie trzeba było powołać wspólną, polsko-rosyjską komisję lotniczą do jej zbadania. Należało też nadać wymiar międzynarodowy postępowaniu karnemu w tej sprawie.

bEJmQNbh

Zdaniem Ujazdowskiego trzeba też wyjaśnić, czy to Moskwa zgodziła się na lądowanie prezydenckiego samolotu w Smoleńsku mimo mgły. Gdyby tak było, to zdaniem Ujazdowskiego oznaczałoby to współodpowiedzialność za katastrofę.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/71/t111175.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/polska;plus;z;pis-em;razem;do;wyborow,86,0,678998.html) Polska Plus z PiS-em razem do wyborów Sellin: Przemyśleliśmy naszą drogę, uznaliśmy, że Jarosław Kaczyński zasługuje na poparcie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/88/t96344.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/dorn;odchodzi;z;polski;plus;i;popiera;jurka,221,0,620765.html) Dorn odchodzi z Polski Plus i popiera Jurka A Jurek obiecuje swoim wyborcom obniżenie podatków dla rodzin z dziećmi.
bEJmQNbC
KOMENTARZE
(0)