Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Rosjanie wiedzą już, kto zawinił w Smoleńsku

0
Podziel się

Według autorów raportu MAK - główna wina spada na Polskę.

Rosjanie wiedzą już, kto zawinił w Smoleńsku
(prezydent.pl/GFDL)
bDAfCwXV

W liczącym 210 stron **raporcie Międzypaństwowego Komitetu Lotniczego są 72 wnioski dotyczące okoliczności i przyczyn katastrofy smoleńskiej oraz siedem zaleceń, jak unikać takich tragedii.

Według informatorów_ Gazety Wyborczej _, główna wina za to, że doszło do tragedii - zdaniem autorów raportu - spada na stronę polską, w tym pilotów. A Rosjanie do katastrofy się nie przyczynili. Czyli np. wieża kontrolna w Smoleńsku pracowała prawidłowo.

Z konstrukcji takich raportów wynika, że wskazują one także tę decydującą, bezpośrednią przyczynę katastrofy. I jak się dowiedziała gazeta, MAK ją wskazał.

bDAfCwXX

Polacy mają czas do 19 grudnia na zgłoszenie uwag i rekomendacji zmian - pisze _ Gazeta Wyborcza _.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/103/t95335.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/odszkodowanie;za;smolensk;zona;ofiary;chce;1;5;mln;zl,111,0,633967.html) Odszkodowanie za Smoleńsk: żona ofiary chce 1,5 mln zł To połowa kwoty, jaką wg medialnych doniesień dostała Marta Kaczyńska
[ ( http://static1.money.pl/i/h/164/t111780.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;smolensk;to;najwieksza;tragedia;po;ii;wojnie,59,0,685371.html) Kaczyński: Smoleńsk to największa tragedia po II wojnie Prezes PiS chce w całym kraju tablic i pomników upamiętniających ofiary.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/164/t94628.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/dostalismy;rosyjska;wersje;przyczyn;katastrofy;smolenskiej,78,0,695886.html) Dostaliśmy rosyjską wersję przyczyn katastrofy smoleńskiej Raport MAK nie będzie na razie opublikowany, Polska ma dwa miesiące by zgłosić swoje uwagi.
bDAfCwYy
Źródło:
KOMENTARZE
(0)