Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Jarosław Kaczyński
12.07.2010 17:45

Schetyna: Chcę, żeby wojenna retoryka nie wróciła

Marszałek Sejmu liczy na współpracę z posłami PiS.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Tomasz Gzell)

*Nowy marszałek SejmuGrzegorz Schetynauważa, że relacje polityczne pomiędzy klubami powinny być budowane w sposób dobry i otwarty. *_ _

_ - Źle by było zacząć tę współpracę od stawiania warunków i pokazywania że tej współpracy się nie chce _ - powiedział. W ten sposób skomentował słowaJarosława Kaczyńskiego, który wyklucza współpracę jeśli nie usłyszy przeprosin.

Mimo że od tragedii smoleńskiej minęły trzy miesiące to w poselskich ławach PiS w Sejmie dalej stoją zdjęcia zmarłych parlamentarzystów. Marszałek Schetyna zapowiedział, że będzie na ten temat rozmawiał z Markiem Kuchcińskim. _ - To jest problem symboliczny, problem emocji ale chciałbym go rozwiązać _ - oświadczył.
Zapytany o spór o krzyż sprzed Pałacu Prezydenckiego stwierdził, że_ trzeba to wspólnie rozwiązać _. _ Liczę że posłowie PiS też nam wszystkim pomogą w rozwiązaniu tej sprawy _ - dodał.

Marszałek Schetyna zapowiedział również, że kwestięnominacji do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji zostawia klubom do uzgodnienia. Sam nie zamierza organizować spotkania w tej sprawie. _ - To nie jest rola marszałka _ - stwierdził.

Tagi: Jarosław Kaczyński, wiadmomości, wiadomości, gospodarka, najważniejsze
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz