Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Schumacher w śpiączce. Stan krytyczny

0
Podziel się:

Po wypadku na nartach w Alpach francuskich stwierdzono u niego poważne obrażenia głowy.

Schumacher w śpiączce. Stan krytyczny
(MotoTarget)
bEEsjNdx

Michael Schumacher jest w stanie krytycznym - poinformowała klinika w Grenoble, gdzie były kierowca Formuły 1 przebywa po wypadku na nartach w Alpach francuskich.

W momencie przyjęcia do szpitala stwierdzono u niego poważne obrażenia głowy i utratę przytomności, co wymagało natychmiastowej interwencji neurochirurgicznej.

Schumacher został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Francuski dziennik _ Le Dauphine Libere _ poinformował na swojej stronie internetowej, że stan byłego kierowcy F1 zaczął się pogarszać i jest krytyczny.

bEEsjNdz

Koledzy Schumachera z toru zaczęli za pośrednictwem portali społecznościowych przesyłać wyrazy wsparcia dla niego i rodziny. Informacja zajmuje czołówki europejskiej prasy sportowej, szeroko na ten temat pisze francuski L'Equipe czy hiszpańskie El Mundo Deportivo.

Czytaj więcej w Money.pl
Dramatyczny wypadek Schumachera Podczas jazdy na nartach, znany kierowca przewrócił się i uderzył głową w kamień.
Robert Kubica wciąż myśli o Formule 1 Polak w rozmowie z włoskim dziennikiem _ La Repubblica _ opowiedział o swoich planach zawodowych na najbliższe miesiące.
Maria de Villota, kierowca Formuły 1 nie żyje Świat usłyszał o niej w zeszłym roku, gdy podczas jazdy testowej w Formule 1 uległa poważnemu wypadkowi i straciła oko.
bEEsjNea
KOMENTARZE
(0)