Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Sikorski: Nic nam nie wiadomo o wizycie Putina

0
Podziel się:

O tym, że miałby nas dziś odwiedzić premier Rosji, poinformowały media.

Sikorski: Nic nam nie wiadomo o wizycie Putina
(kprm.gov.pl)

Szef MSZ twierdzi, że nie ma informacji o tym, by wieczorem do Polski miał przylecieć premier Rosji Władimir Putin. Według ministra, nie wie też o tym nic ambasada Federacji Rosyjskiej.

Polsat News poinformował, że według nieoficjalnych informacji korespondenta tej telewizji w Rosji, Putin przyleci dziś późnym popołudniem do Polski. Wizyta miałaby być związana z zaplanowanym na jutro podpisaniem umowy gazowej; mogłaby też dotyczyć również śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej.

Od wczoraj wieczorem w Polsce jest szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow, który dziś weźmie udział w posiedzeniu Komitetu Strategii Współpracy Polsko-Rosyjskiej, spotka się też z prezydentem Bronisławem Komorowskim i szefem polskiej dyplomacji.

Podczas wizyty szefa rosyjskiego MSZ w Warszawie, omówiona zostanie m.in. sprawa przygotowań do zaplanowanej na 6 grudnia wizyty w Polsce prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/222/t111070.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/zakajew;polska;powinna;miec;dobre;stosunki;z;rosja,121,0,677753.html) Zakajew: Polska powinna mieć dobre stosunki z Rosją Szef emigracyjnego rządu Czeczenii nie chce psuć dialogu Polski ze wschodnim sąsiadem.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/61/t114749.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/blaszczak;nie;ma;co;sie;cieszyc;ze;stosunkow;z;rosja,97,0,700769.html) Błaszczak: Nie ma co się cieszyć ze stosunków z Rosją Szef klubu PiS krytykuje umowę gazową i śledztwo smoleńskie.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)