Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

"Skoro społeczeństwo chce krzyża, to powinien zostać"

0
Podziel się

Mariusz Błaszczak uważa, że nie wolno narzucać sposobu obchodzenia żałoby.

"Skoro społeczeństwo chce krzyża, to powinien zostać"
(PAP/Paweł Supernak)
bEpxFDYR

Mariusz Błaszczakz Prawa i Sprawiedliwości broni obecności krzyża, który przed Pałacem Prezydenckim upamiętnia tragedię smoleńską.

Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości tłumaczył, że najważniejsze w tej sprawie jest zdanie kilku milionów ludzi, którzy byli na Krakowskim Przedmieściu i tam stawiali znicze ku czci pary prezydenckiej.

POSŁUCHAJ POSŁA BŁASZCZAKA:


bEpxFDYT

Rzecznik Klubu Parlamentarnego PiS wyjaśnia też jakich przeprosin oczekuje od Platformy Obywatelskiej Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS powiedział w wywiadzie dla _ Rzeczpospolitej _, że bez wyraźniego _ przepraszam _ trudno sobie wyobrazić polityczną współpracę z Platformą. Zdaniem Mariusza Błaszczaka formą przeprosin byłaby na przykład zdecydowana reakcja na wypowiedziJanusza Palikota.

POSŁUCHAJ POSŁA BŁASZCZAKA:


bEpxFDYZ

W wywiadzie dla _ Rzeczpospolitej _Kaczyński powiedział, że nie będzie współpracował z nikim _ kto był nie w porządku wobec jego brata i innych poległych _ - do czasu _ jakiejś daleko posuniętej ekspiacji z ich strony _.

Prezes dopuścił rozmowy z PO na poziomie eksperckim. Takie kontakty według Mariusza Błaszczaka mają miejsce w kwestiach dotyczących reformy służby zdrowia.

bEpxFDZu
wiadomości
gospodarka
KOMENTARZE
(0)