Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Śmiertelny wypadek w Tatrach. Turysta spadł w przepaść

0
Podziel się:

Do wypadku doszło na Grzędzie Rysów. Turysta spadł i zginął na miejscu. Ratownicy przetransportowali ciało śmigłowcem w dół.

Śmiertelny wypadek w Tatrach. Turysta spadł w przepaść
(Jarosław Pocztarski/CC/Flickr.com)
bEsrtEaJ

Do wypadku doszło na Grzędzie Rysów. Turysta spadł i zginął na miejscu. Ratownicy przetransportowali ciało śmigłowcem w dół - poinformował dyżurny ratownik TOPR Piotr Bednarz.

Zgłoszenie o wypadku dotarło do centrali Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego po godz. 14. Zadzwonili turyści, którzy widzieli spadającego turystę.

Przybyli śmigłowcem na miejsce ratownicy stwierdzili, że ten nie żyje. Nie wiadomo, jaka była przyczyna wypadku, ponieważ nie było świadków._ - Turyści widzieli jedynie spadającą osobę _ - powiedział dyżurny ratownik.

bEsrtEaL

Warunki w wyższych partiach Tatr są dziś trudne. W partiach graniowych i szczytowych, powyżej 2200 m n.p.m. szlaki znajdują się pod cienką warstwą świeżego śniegu i w wielu miejscach są mocno oblodzone.

Czytaj więcej w Money.pl
Tak turyści śmiecą w górach. Co za wstyd! 860 kilogramów śmieci zebrało ponad 3 tysiące wolontariuszy, którzy wczoraj wyruszyli sprzątać tatrzańskie szlaki w ramach akcji Czyste Tatry.
Piorun poraził w Tatrach dwie osoby U jednej nastąpiło zatrzymanie akcji serca i była reanimowana.
Odkryli zwłoki dwóch turystów w Tatrach Zdaniem policjantów ciała mogą pasować do zgłoszeń o zaginięciu osób z zeszłego roku. Jedno z nich dotyczyło obywatela Niemiec, drugie - Polaka.
bEsrtEbm
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)