Notowania

straż pożarna
12.04.2013 11:30

Strażacy przeszukują gruzowisko po zawaleniu się pustostanu

Jak poinformował rzecznik łódzkich strażaków Arkadiusz Makowski, zawalił się strop o pow. ok. 200 m kw

Podziel się
Dodaj komentarz
(arekolek/CC/Flickr)

*Łódzcy strażacy przeszukują gruzowisko po zawaleniu się stropu w pustostanie przy ul. Struga w Łodzi. Na razie nic nie wskazuje na to, żeby jakieś osoby znajdowały się pod gruzami. *

Jak poinformował rzecznik łódzkich strażaków Arkadiusz Makowski, zawalił się strop o pow. ok. 200 m kw w dwukondygnacyjnym pustostanie przy ul. Struga w Łodzi, który przeznaczony był do rozbiórki.

Trwa przeszukiwanie gruzowiska. _ - Ratownicy przeszukali gruzowisko za pomocą specjalistycznych urządzeń, które nie wykazały, żeby znajdowały się pod nim osoby. Dla pewności przeszukają je jeszcze ratownicy z psami _ - wyjaśnił Makowski.

W akcji bierze udział pięć zastępów strażaków.

Czytaj więcej w Money.pl
To największy pożar w regionie. Spłonęła... Dziś rano strażakom udało się opanować pożar budynku cegielni w Sosnowcu. Zbudowany ponad sto lat temu murowany obiekt spłonął doszczętnie.
Spłonęła hala. Gasiło ją 19 zastępów straży O godz. 3.40 straż otrzymała zgłoszenie o tym, że płonie hala o powierzchni 1200 metrów kwadratowych.
Płonął hotel Gołębiewski. Wielka akcja straży Goście są ewakuowani, a kłęby dymu nad hotelem widoczne są w promieniu kilku kilometrów.
Tagi: straż pożarna, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz