Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Strzelanina w przedszkolu, dzieci bezpieczne

0
Podziel się:

Policja w Gatineau została zawiadomiona przez telefon, że w przedszkolu jest mężczyzna, który grozi bronią palną. Funkcjonariusze znaleźli zwłoki dwóch ludzi.

Strzelanina w przedszkolu, dzieci bezpieczne
(scazon/CC/Flickr)

Policja ewakuowała dziś wszystkie 53 dzieci z przedszkola w Gatineau koło Ottawy, gdzie doszło do strzelaniny, w której zginęło dwóch mężczyzn. Żadne z dzieci nie odniosło obrażeń.

Policja w Gatineau została zawiadomiona przez telefon, że w przedszkolu jest mężczyzna, który grozi bronią palną. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, znaleźli zwłoki dwóch ludzi - mężczyzny, obok którego leżała strzelba, oraz pracownika przedszkola.

Okoliczności zajścia nie są jeszcze znane. Policja poinformowała, że jednym z wątków dochodzenia jest związek strzelaniny z _ niedawną separacją pewnej pary _, ale nie ujawniła żadnych szczegółów.

Czytaj więcej w Money.pl
Uzbrojony personel w szkołach? Oni tak chcą Zamiast ograniczenia dostępu do broni amerykańskie Stowarzyszenie Strzeleckie proponuje coś zupełnie innego.
Wrócili do nowej szkoły po strzelaninie Już od czwartku będą się uczyć w miasteczku Monroe, oddalonym około 15 km od Newtown - poinformowały amerykańskie media.
Pod tym względem był to najgorszy rok w USA Po tym wydarzeniu na stronie Białego Domu kilka milionów osób podpisało petycję o ograniczeniu dostępu do broni w USA.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)