Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Strzelanina w USA. Trzech mężczyzn nie żyje

0
Podziel się:

Policja uważa, że są oni ofiarami konfliktu między rywalizującymi ze sobą gangami.

Strzelanina w USA. Trzech mężczyzn nie żyje
(Polaris/East News)

W strzelaninie w miasteczku Salinas w stanie Kalifornia zginęły trzy osoby, a kolejne cztery zostały ranne. Jak poinformowały w poniedziałek lokalne media, strzały padły na parkingu przed jedną z restauracji.

W strzelaninie, którą poprzedziła awantura wewnątrz lokalu, zginęło trzech mężczyzn w wieku 22, 25 i 28 lat. Policja uważa, że są oni ofiarami konfliktu między rywalizującymi ze sobą gangami. Aresztowano już 21-letniego mężczyznę, podejrzanego o dokonanie tych zabójstw.

Salinas, które leży 150 km na południe od San Francisco, znane jest głównie dzięki Johnowi Steinbeckowi (1902-1968). Słynny pisarz, autor takich dzieł jak _ Na wschód od Edenu _ i _ Grona gniewu _, a także laureat literackiej nagrody Nobla, urodził się właśnie w tym mieście. W Salinas został także pochowany.

Czytaj więcej w Money.pl
Sytuacja jest dramatyczna. Kilkadziesiąt ofiar Co najmniej 28 osób zginęło w zamachach bombowych i strzelaninie w Iraku - poinformowała policja w tym kraju.
Strzelanina w USA. Cztery osoby ranne Uzbrojony w strzelbę mężczyzna otworzył ogień na parkingu w mieście Greenville. Sprawca został ujęty przez policję.
Masakra w USA. Zatrzymali mężczyznę z napisem "Życie to ryzyko" Uzbrojony mężczyzna chodził po kampusie i strzelał do ludzi. Zabił pięć osób.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)