Notowania

szef
27.04.2011 17:56

Szef wieży kontroli lotów zasztyletowany

34-letni mężczyzna, leżący w kałuży krwi, został odnaleziony przez kolegę z pracy w części administracyjnej budynku wieży.

Podziel się
Dodaj komentarz
(christianrasmussen/CC/Flickr)

Szef wieży kontroli lotów lotniska Bazylea-Miluza w Alzacji poniósł śmierć w miejscu pracy na skutek trzech ciosów zadanych nożem - poinformowały źródła policyjne i we francuskim lotnictwie cywilnym.

34-letni mężczyzna, leżący w kałuży krwi, został odnaleziony przez kolegę z pracy w części administracyjnej budynku wieży po godz. 8 rano. Ofiara miała właśnie rozpocząć dyżur. Mężczyźnie zadano trzy ciosy nożem: w szyję, płuco i klatkę piersiową.

Mężczyzna pełnił funkcję szefa wieży i pierwszego kontrolera. Na francusko-szwajcarskim lotnisku pracował od ukończenia szkoły w 1998 roku - podała dyrekcja francuskiego lotnictwa cywilnego. Do tej pory nie aresztowano żadnego podejrzanego. Prokuratura w Miluzie otworzyła śledztwo w sprawie zabójstwa z premedytacją.

Wieża znajduje się w silnie strzeżonej strefie, gdzie nie jest możliwe przedostanie się bez specjalnego identyfikatora - twierdzą źródła policyjne.

Czytaj w Money.pl

Tagi: szef, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz