Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Targi Regiony Turystyczne Na Styku Kultur

0
Podziel się

Niedziela była ostatnim dniem XVII Targów - Regiony Turystyczne Na Styku Kultur, organizowanych przez Międzynarodowe Targi Łódzkie.

Targi Regiony Turystyczne Na Styku Kultur
bEgxFOMl

Goście dopisali, ze stoisk znikały nie tylko regionalne smakołyki, ale i prospekty, ulotki, wizytówki. Ci gospodarze stoisk, którzy nie wykazali się zapobiegliwością, w niedzielę nie mieli już co rozdawać. - Poszło wszystko jak woda już pierwszego dnia - dziwi się i cieszy jednocześnie właścicielka gospodarstwa agroturystycznego z powiatu poddębickiego. Z informacją dla zwiedzających jakoś sobie poradziła, dodatkowego sernika, którym by mogła częstować kolejnych gości, nie miała już jak upiec. Oblegane były nie tylko stoiska turystycznych gigantów, ale i te prowadzone przez niewielkie firmy. - W trzy dni rozdaliśmy niemal tysiąc ulotek - mówi pani Jola z małego łódzkiego biura. - W codziennej pracy tyle ulotek schodzi u nas przez dwa miesiące - dodaje. Jedyny mankament targów to, nie tylko jej zdaniem, zbyt głośna muzyka, przez którą czasami trudno było rozmawiać ze zwiedzającymi. Doświadczyli tego także np. uczestnicy spotkań z podróżnikami. Nie zabrakło konkursu na najciekawsze stoisko. Nie było plebiscytu
publiczności, laureatów wybierało fachowe jury. Oceniało nie tylko tzw. produkty turystyczne, prezentowane przez wystawców, ale też oryginalność i różnorodność form promocji oraz aranżację stoiska. Nagrodę Główną - Statuetkę Międzynarodowych Targów Łódzkich oraz darmowe 12 metrów kwadratowych powierzchni podczas następnej edycji targów postanowiono przyznać Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej (tegoroczny partner targów) oraz niewielkiej, ale dowcipnie zaaranżowanej - w kolejarskim stylu - ekspozycji Urzędu Miasta Skierniewice. Trzy wyróżnienia - dyplom oraz darmowe 4 metry kwadratowe powierzchni stoiska podczas następnych targów - otrzymały: Małopolskia Organizacja Turystyczna, Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego oraz łódzkie biuro Central Point.

bEgxFOMO
wiadomości
KOMENTARZE
(0)