Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Terroryzm w Wielkiej Brytanii. Trzech zatrzymanych

0
Podziel się:

Brytyjska policja poinformowała o aresztowaniu na londyńskim lotnisku Heathrow trzech mężczyzn, którzy przylecieli z Omanu

Terroryzm w Wielkiej Brytanii. Trzech zatrzymanych
(Dave Pearson/CC/Flickr)
bFfJiMLF

Brytyjska policja aresztowała na londyńskim lotnisku Heathrow trzech mężczyzn, którzy przylecieli z Omanu. Jest podejrzenie, że wszyscy trzej są terrorystami. Pochodzą z Birmingham, w środkowo-zachodniej Anglii.

Policja regionu West Midlands sprecyzowała, że aresztowań dokonano w czwartek wieczorem, a zatrzymani są podejrzani o _ posiadanie przedmiotów i dokumentów z zamiarem wykorzystania ich do celów terrorystycznych za granicą _.

Jak poinformowano, aresztowania były planowane i poprzedzone akcją wywiadowczą, zatem nie stanowią odpowiedzi na żadne bezpośrednie zagrożenie publicznego bezpieczeństwa. Dwaj podejrzani mają po 33 lata, a trzeci - 39. Nie jest jasne, czy aresztowani są obywatelami Wielkiej Brytanii.

bFfJiMLH
Czytaj więcej o terroryzmie na świecie
Zabito trzech liderów Al-Kaidy w tym kraju Do zabójstwa doszło w prowincji Al-Bajda, około 210 km na południowy wschód od stolicy Jemenu, Sany.
Wyłapują ludzi, którzy "się zradykalizowali" Francuska policja przeprowadziła kolejne operacje wymierzone w środowiska islamskich radykałów.
Trzy wdowy po bin Ladenie pójdą za kraty Pakistański sąd skazał na 45 dni pozbawienia wolności trzy wdowy po Osamie bin Ladenie.
bFfJiMMi
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)