Notowania

wiadomości
01.02.2012 16:27

To Kraków ma najlepszy polski hotel

Krakowski hotel The Bonerowski Palace***** został wybrany najlepszym luksusowym hotelem w Polsce. Pierwsze miejsce w prestiżowym rankingu zdobył głosami użytkowników portalu TripAdvisor, jednej z najważniejszych i największych witryn turystycznych na świecie. 

Podziel się
Dodaj komentarz

Ocena w rankingu TravelersChoice Awards jest najwyższym wyróżnieniem przyznawanym wybranym, najlepszym i najbardziej luksusowym obiektom hotelowym na podstawie opinii i rekomendacji gości z całego świata. Zdobywając pierwsze miejsce w zestawieniu najbardziej luksusowych hoteli w Polsce krakowski The Bonerowski Palace znalazł się również w gronie 25 najlepszych hoteli w naszym kraju. - Pierwsze miejsce w tak prestiżowym rankingu, jakim jest Travelers Choice Awards to dla nas zaszczyt i nobilitacja. Nasza radość jest tym większa, że plasując się na szczycie rankingu luksusowych hoteli w Polsce nasz obiekt stał się najlepszym ambasadorem Krakowa i Polski wśród gości z całego świata - powiedziała Angelika Majka, dyrektor The Bonerowski Palace. Jednym z niezapomnianych przeżyć z pobytu w hotelu The Bonerowski Palace jest nocleg pod nocnym niebem Krakowa w wyposażonym w szklany dach, luksusowym apartamencie Penthouse Suite. Pozostałe pokoje i apartamenty hotelu oferują gościom wspaniały widok na historyczne
serce Krakowa - Rynek Główny z Bazyliką Mariacką, Sukiennicami, kościołem św. Wojciecha i pomnikiem Adama Mickiewicza. Najwyższe miejsce w rankingu TripAdvisor to nie jedyny tegoroczny sukces krakowskiego hotelu. W pierwszych dniach stycznia The Bonerowski Palace uzyskał członkostwo stowarzyszenia Historycznych Hoteli w Polsce oraz organizacji Historic Hotels of Europe. Tym samym luksusowy obiekt zlokalizowany w odrestaurowanej średniowiecznej kamienicy przy krakowskim Rynku znalazł się w prestiżowym gronie hoteli z dumą kultywujących polskie dziedzictwo historyczne oraz rodzime tradycje kulturowe. Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa. Zapisz się do newslettera!

Tagi: wiadomości
Źródło:
Polska The Times
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz