Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Tomczykiewicz kontra Nowak, chodzi o Karnowskiego

0
Podziel się

Szef klubu PO ma inne zdanie niż szef pomorskiej Platformy.

Tomczykiewicz kontra Nowak, chodzi o Karnowskiego
(PAP/Paweł Supernak)
bEiNlzEB

Szef klubu parlamentarnego PO Tomasz Tomczykiewicz uważa, że Platforma Obywatelska powinna wystawić swojego kandydata na prezydenta Sopotu.

Wczoraj zarząd sopockiego kołarekomendował poparcie Jacka Karnowskiego, na którym ciążą zarzuty korupcyjne. Ostateczną decyzję podejmie zarząd partii na Pomorzu.

Tomczykiewicz powiedział w Sygnałach Dnia w Pierwszym Programie Polskiego Radia, że niezależnie od decyzji prokuratury partia nie powinna popierać Karnowskiego.

bEiNlzED

Tomczykiewicz zaznaczył, że ostateczna decyzja będzie należała do zarządu regionu. Polityk zaznaczył jednak, że poparcie Jacka Karnowskiego byłoby ryzykowną decyzją dla Platformy.

POSŁUCHAJ SZEFA KLUBU PO:

Po deklaracji sprzed kilku dni szefa PO na Pomorzu Sławomira Nowaka, o tym że partia poprze Karnowskiego, sprawa wydaje się być jedynie formalnością. Tym bardziej, że w ubiegłym tygodniu z walki o fotel prezydenta Sopotu zrezygnowali radni Platformy Cezary Jakubowski i Jarosław Kempa.

Wiceprzewodniczący zarządu koła, były wiceprezydent Sopotu, a obecnie poseł na Sejm Paweł Orłowski mówi, że w rywalizacji o poparcie Platformy i tak byli bez szans.

bEiNlzEJ

Szef Klubu PiS Mariusz Błaszczak jest zdumiony tym, że Platforma Obywatelska chce poprzeć Jacka Karnowskiego w wyborach na prezydenta Sopotu. Polityk w _ Programie Trzecim Polskiego Radia _ powiedział, że w PO standardy polityczne są tylko na pokaz.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/116/t21364.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/karnowski;zbiera;podpisy;w;swojej;sprawie,241,0,427505.html) Karnowski zbiera podpisy. W swojej sprawie By odbyło się referendum potrzeba 3000 podpisów.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/61/t98877.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/prezydent;sopotu;chce;miec;spokojna;kampanie,185,0,647865.html) Prezydent Sopotu chce mieć spokojną kampanię Karnowski prosi restauratorów o wyłączanie muzyki po godz. 22.
bEiNlzFe
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)