Notowania

francja
31.03.2013 14:41

Tragiczne pożary we Francji

Do pierwszej tragedii doszło w departamencie Aisne, w małym domku jednorodzinnym.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Nic Walker / Rex Features/East News)

*Osiem osób zginęło w dwóch pożarach we Francji. Policja wszczęła dochodzenie. *
*Do pierwszej tragedii doszło w departamencie Aisne, w małym domku jednorodzinnym. *

Pięcioro dzieci w wieku od dwóch do dziesięciu lat zginęło, gdy na piętrze domku wybuchł pożar. Wkrótce potem zawalił się strop. Rozwiedziony ojciec, u którego dzieci przebywały przez weekend, po zauważeniu ognia wyskoczył przez okno, odnosząc lekkie obrażenia. Ani jemu, ani strażakom, którzy błyskawicznie przybyli na miejsc, nie udało się uratować dzieci. Według miejscowego prefekta, pożar wybuchł przypadkowo.

Natomiast drugi pożar, na przedmieściach Paryża, był zdaniem policji efektem celowego podpalenia. Tam zginęły trzy osoby, kilkanaście zostało rannych, stan czterech osób jest poważny. Świadkowie twierdzą, że wcześniej słychać było odgłosy gwałtownej kłótni, a na klatce schodowej czuć było benzynę.

Czytaj więcej w Money.pl
Hollande: Wszyscy będą mieli ciężko Francuski prezydent wyjaśnił, że jego projekt nie polega na uderzaniu w wielkie przedsiębiorstwa, lecz na tym aby je skłonić do współpracy w trudnych chwilach.
Hollande traci. W ten sposób pobił rekord Według 51 proc. badanych Francuzów Francois Hollande jest złym prezydentem. Jedynie 22 proc. jest odmiennego zdania.
Francja: Skradziono szampana i etykiety o wartości 300 tysięcy euro Sprawcy rozpylili na miejscu kradzieży środek zawierający alkohol, aby usunąć ewentualne ślady DNA.
Tagi: francja, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz