Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Trzęsienie ziemi we Włoszech. Już po panice

Wstrząs sejsmiczny o sile 4,5 w skali Richtera zanotowano dziś rano koło Rawenny we Włoszech.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Wstrząs sejsmiczny o sile 4,5 w skali Richtera zanotowano w środę rano koło Rawenny w regionie Emilia-Romania we Włoszech. Nie ma ofiar ani zniszczeń.

Trzęsienie ziemi odczuwalne było na dużym pasie wybrzeża nad Adriatykiem, między innymi w Ankonie, Pesaro i nadmorskich kurortach Rimini oraz Riccione. Władze Rawenny, w pobliżu której znajdowało się epicentrum wstrząsu, poinformowały, że nie doszło do zniszczeń i że miasto, po wybuchu paniki, wraca do normalnego życia. Wszędzie otwarto szkoły.

Wstrząs odczuli także mieszkańcy Modeny i innych miejscowości w Emilii-Romanii, gdzie w dwóch trzęsieniach ziemi 20 i 29 maja zginęło 26 osób, a kilkanaście tysięcy zostało bez dachu nad głową.

Czytaj więcej w Money.pl
Żałoba narodowa, ludzie śpią w samochodach W rejonie Modeny i Mantui, gdzie znajdowało się epicentrum najnowszych wstrząsów, zamknięto szkoły.
Włosi świętują skromnie. W cieniu tragedii Na oszczędności w organizacji parady wojskowej zdecydowano się z powodu kryzysu oraz ze względu na niedawne trzęsienie ziemi w regionie Emilia-Romania.
Kolejne trzęsienie ziemi we Włoszech. Zobacz Co najmniej trzy osoby nie żyją, cztery są ranne - to efekt porannego trzęsienia ziemi w prowincji Modena.
Tagi: trzęsienie ziemi we włoszech, włochy, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz