Notowania

wybory 2011
22.09.2011 13:02

Tusk: Czy Kaczyński robi Komorowskiemu łaskę?

Nie dajmy się zwariować - mówi premier Donald Tusk proszony o komentarz do wypowiedzi prezesa PiS o prezydencie.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

*_ Nie dajmy się zwariować _ - mówi premier Donald Tusk proszony o komentarz do wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego o prezydencie. *

W wywiadzie dla Rzeczpospolitej prezes PiS powiedział, że jak zostanie szefem rządu, to będzie współpracował z Bronisławem Komorowskim. - _ Znaczy co? Łaskę robi? _ - skomentował Tusk.

POSŁUCHAJ DONALDA TUSKA:

Kaczyński w wywiadzie powiedział, że współpraca premiera z prezydentem jest _ normalna dla kogoś, kto przestrzega konstytucji _. Pytany jak wyobraża sobie ewentualną współpracę i kohabitację z prezydentem prezes PiS odparł, że sądzi, iż Bronisław Komorowski jest człowiekiem racjonalnie nastawionym do życia i to się uda.

O kampanii wyborczej czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/2/t132098.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/pogodny;sympatyczny;otwarty;po;prostu;jaroslaw;kaczynski,46,0,916526.html) Pogodny, sympatyczny, otwarty. Po prostu Jarosław Kaczyński O swoim prezesie opowiada poseł PiS Joachim Brudziński.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/50/t156722.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/kaczynski;autobus;tuska;to;nic;nie;moge;bus,73,0,916553.html) Nie będzie "kaczobusu". Prezes woli samochód "Nic nie mogę bus" - tak prezes PiS Jarosław Kaczyński nazwał autobus, którym w Polskę wyruszył premier Donald Tusk.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/38/t136998.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wewnetrzne;sondaze;pis;koalicja;sie;nie;przejmuje,146,0,904082.html) To sekret dobrego humoru Kaczyńskiego? Według wewnętrznych sondaży PiS, poparcie dla Platformy Obywatelskiej jest już tylko o dwa punkty procentowe wyższe niż dla Prawa i Sprawiedliwości
Tagi: wybory 2011, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz