Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tusk zwiera szyki do kolejnej ofensywy?

0
Podziel się:

Nieoficjalne doniesienie mówią o kolejnej akcji ustawowej rządu. A co z jesienną?

Tusk zwiera szyki do kolejnej ofensywy?
(PAP/Bartłomiej Zborowski)
bFeLtclN

Donald Tusk dokonał przeglądu resortów i planuje ofensywę ustawową. To o tyle ciekawe, że koalicja nie dokończyła jeszcze hucznie zapowiadanej ofensywy rozpoczętej jesienią.

Częścią ofensywy jesiennej były między innymi reforma służby zdrowia oraz przegląd ustaw zawetowanych przez Lecha Kaczyńskiego - pisze _ Wprost, _ który dowiedział się o kolejnej akcji ustawowej._ _By usprawnić pracę nad tymi kwestiami, premier na kilka dni przeprowadził się wtedy do Sejmu. Miał wszystkiego osobiście doglądać. Mimo hucznych zapowiedzijesienna ofensywa ugrzęzła w komisjach,a premier szybko wrócił do swojej kancelarii.

Z ustaleń _ Wprost _ wynika, że Donald Tusk właśnie dokonał przeglądu resortów i zebrał od ministrów plany ustawowe na najbliższe miesiące. Wśród nich znalazły się między innymi reformy: szkolnictwa wyższego, gospodarki wodnej oraz... służby zdrowia. - Być może tym razem uda się doprowadzić te prace do końca. W końcu to rok wyborczy - zastanawia się jeden z polityków PO.

bFeLtclP
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/245/t127477.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/wikinski;zamiast;dobrego;prawa;mamy;paranoje;po,40,0,744488.html) Wikiński: Zamiast dobrego prawa mamy paranoję PO Rząd tkwi w chaosie. Miała być ofensywa legislacyjna, a mamy paraliż.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/173/t127405.jpg ) ] (http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/gras;obiecywalismy;jak;byl;cud;teraz;jest;kryzys,27,0,743963.html) Graś: Obiecywaliśmy jak był cud. Teraz jest kryzys Drogi wybudujemy, a większy VAT to ratowanie budżetu.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/18/t116754.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/premier;znow;obiecuje;ofensywe;legislacyjna,193,0,722113.html) Premier znów obiecuje ofensywę legislacyjną Tusk: Mamy blisko 20 projektów ustaw. W tym 9 ustaw zdrowotnych, 4 deregulacyjne.
bFeLtcmq
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)