Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

W Meksyku znaleziono 18 ciał w kolejnej zbiorowej mogile

0
Podziel się:

Mogą to być turyści porwani przez uzbrojoną grupę w Acapulco.

W Meksyku znaleziono 18 ciał w kolejnej zbiorowej mogile
(PAP/EPA)
bFfrvPQR

Według prasy lokalnej ofiary mogły należeć do grupy 20 turystów pochodzących z sąsiedniego stanu Michoacan, porwanych 30 września przez uzbrojonych mężczyzn w Acapulco. Władze tego nie potwierdzają.

_ - Nie możemy wyciągać przedwczesnych wniosków, nie możemy powiedzieć, czy chodzi o grupę z Michoacan _ - powiedział szef służb śledczych policji ze stanu Guerrero, gdzie leży kurort Acapulco, Fernando Monreal.

Policja nie wyklucza, że w mogile może być więcej ciał. Poszukiwania będą kontynuowane w czwartek. Od czerwca odkryto w Meksyku kilka tajnych ukrytych zbiorowych mogił, w których zdaniem władz leżą ofiary karteli narkotykowych. Jedna z mogił znajdowała się w stanie Guerrero i zawierała 55 ciał, inna w stanie Nuevo Leon (północ kraju) i zawierała 51 ciał.

bFfrvPQT
Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/26/t92698.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/13;pacjentow;centrum;detoksykacyjnego;zamordowanych,69,0,698693.html) 13 pacjentów centrum detoksykacyjnego zamordowanych Zabójstwa mogły być związane z przejęciem 130 ton marihuany.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/210/t111570.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/krwawe;porachunki;gangow;w;acapulco,29,0,680989.html) Krwawe porachunki gangów w Acapulco W strzelaninie do jakiej doszło w meksykańskim kurorcie nad Pacyfikiem zginęło siedem osób.
bFfrvPRu
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)