Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

W Moskwie szukają broni chemicznej?

0
Podziel się:

Przy większości wejść do stołecznej kolejki podziemnej dyżurują oddziały policji.

W Moskwie szukają broni chemicznej?
(Ed Yourdon/CC/Flickr)
bFeSJeXp

Moskiewska policja szuka terrorystów, którzy są w posiadaniu broni chemicznej. Taką informację przekazała internetowa telewizja Deszcz. Od rana w rosyjskiej stolicy trwają wyjątkowo drobiazgowe kontrole pasażerów metra.

Władze Moskwy twierdzą, że to akcja wymierzona w przestępców i nielegalnych emigrantów. Przy większości wejść do stołecznej kolejki podziemnej dyżurują oddziały policji. Funkcjonariusze sprawdzają dokumenty podejrzanie wyglądających pasażerów.

Przed południem na stacji Kuncewskaja zatrzymano dwóch obywateli Ukrainy, którzy przewozili pojemniki z trującą substancją i maski przeciwgazowe. Mężczyźni twierdzą, że pracują dla firmy zajmującej się zwalczaniem insektów. Tymczasem internetowa telewizja _ Deszcz _ - powołując się na źródła zbliżone do moskiewskiego ratusza - poinformowała, że policja poszukuje terrorystów, którzy mogą rozpylić trujący gaz w tunelach i na stacjach metra.

bFeSJeXr
Czytaj więcej w Money.pl
O krok od kolejnego zamachu w Rosji W mieście Oriechowo-Zujewo, 90 km na wschód od Moskwy, unieszkodliwiono grupę terrorystów, która przygotowywała akt terroru w stolicy Rosji.
Granaty i broń u islamistów z zakazanej partii Policja w mieszkaniach zatrzymanych znalazła granaty i inną broń oraz amunicję, a także literaturę ekstremistyczną.
Chorwaci znaleźli rakiety z Serbii Chorwackie Ministerstwo Obrony potwierdziło tę wiadomość i poinformowało, że sprawę badają - z udziałem ekspertów od uzbrojenia - prokuratura, Urząd Celny i policja w Rijece.
bFeSJeXS
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)