Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

W Tajlandii mecze na... kanale wojskowym

0
Podziel się:

W Tajlandii rządząca od czasu przewrotu junta wojskowa stara się "ocieplić" swój wizerunek i robi to za pomocą ... mundialu.

W Tajlandii mecze na... kanale wojskowym
(adidas)

W Tajlandii rządząca od czasu przewrotu junta wojskowa stara się _ ocieplić _ swój wizerunek i robi to za pomocą ... mundialu. Wojsko zwróciło się z prośbą o możliwość transmisji meczów piłkarskich na dwóch kanałach wojskowych.

Decyzje dotyczące transmisji spotkań z Brazylii na terytorium Tajlandii podejmuje firma RS International Broadcasting and Sport Management. Prośbę o możliwość pokazywania zmagań na brazylijskich stadionach wojsko umotywowało _ potrzebą ponownego uszczęśliwienia Tajów _. Zarząd firmy najprawdopodobniej zgodzi się na transmisje meczów przez wojsko.

Kibice piłkarscy w Tajlandii będą mogli jednak obejrzeć na bezpłatnych kanałach telewizyjnych tylko 22 mecze. Pozostałe 42 będą dostępne jedynie na zakodowanych, płatnych stacjach. Taką decyzję podjął dziś w Tajlandii Sąd Najwyższy, do którego ze skargą na prywatną firmę zwrócił się państwowy regulator rynku telekomunikacyjnego. Narodowa Komisja ds. Mediów i Telekomunikacji chciała, aby wszystkie mecze były transmitowane bezpłatnie.

Czytaj więcej w Money.pl
Brazylia gotowa na Mundial? Nie brak krytyki Brazylia jest gotowa na Mundial na boisku i poza nim - stwierdziła w telewizyjnym przemówieniu prezydent kraju Dilma Rousseff.
Strajk w Brazylii. Uderzy w mundial? Pracownicy metra z Sao Paulo, finansowej stolicy Brazylii, domagają się podwyżki wynagrodzeń o 12,2 proc. Zarząd państwowego przedsiębiorstwa komunikacyjnego proponuje im zwiększenie pensji o 8,7 proc.
Brazylijski Kościół pozwie włoską telewizję W krótkim spocie pojawia się górująca nad Rio de Janeiro ponad 30-metrowa figura Chrystusa Odkupiciela w niebieskiej koszulce z napisem Italia i numerem 10.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)