Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wenezuela: Oto jak witali ukochanego prezydenta

0
Podziel się:

Prezydent Hugo Chavez ma się dobrze i jest szczęśliwy z powrotu do kraju - oświadczył wiceprezydent Nicolas Maduro.

Wenezuela: Oto jak witali ukochanego prezydenta
(PAP/EPA)

_ Prezydent Hugo Chavez ma się dobrze i jest szczęśliwy z powrotu do kraju _ - oświadczył wiceprezydent Nicolas Maduro po spotkaniu z Chavezem, który po powrocie z Kuby kontynuuje leczenie w szpitalu wojskowym w Caracas.

Chavez wyjechał na Kubę 10 grudnia, gdzie dzień później przeszedł czwartą już operację usunięcia zmian nowotworowych.

Przez dwa miesiące prezydent Wenezueli nie pojawił się publicznie. O stanie zdrowia szefa państwa informowały jedynie komunikaty jego zastępcy bądź innych przedstawicieli najwyższych władz państwa. Wywołało to plotki o śmierci albo stanie śpiączki, którym strona rządowa kategorycznie zaprzeczyła.

_ - Powróciliśmy do domu. Dzięki Ci, Boże! Dziękuję wam, ukochani rodacy. Będziemy tu w kraju kontynuować leczenie _ - napisał 58-letni Chavez na Twitterze po powrocie do kraju.

W październiku 2012 roku zostały on wybrany na kolejną sześcioletnią kadencję. Stan zdrowia nie pozwolił mu jednak na powrót do ojczyzny na zaprzysiężenie, które miało odbyć się w zeszłym miesiącu.

Czytaj więcej w Money.pl
Prezydent w śpiączce? Brat go odwiedził Hugo Chaveza nie jest w stanie śpiączki jak głosiły niektóre źródła - powiedział jego brat Adan, który odwiedził go w Hawanie.
Prezydent postanowił leczyć się na Kubie U 58-letniego obecnie Chaveza zdiagnozowano w czerwcu ubiegłego roku raka bliżej niesprecyzowanego narządu.
Prezydent chce rządzić ze szpitalnego łóżka W 10-minutowym przemówieniu Nicolas Maduro bronił decyzji Chaveza o kierowaniu krajem ze szpitalnego łóżka w Hawanie.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)