Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Wikiński: Przez rząd 2011 będzie rokiem specjalnej troski

0
Podziel się

SLD ostro krytykuje rząd za politykę ekonomiczną.

Wikiński: Przez rząd 2011 będzie rokiem specjalnej troski
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEgCJSut

Wiceprzewodniczący klubu SLD ostrzegał na Konwencji Samorządowej sojuszu przed nadchodzącymi podwyżkami i krytykował politykę ekonomiczną Platformy Obywatelskiej. Marek Wikiński mówił, że rok 2011 będzie rokiem specjalnej troski.

Wiceszef klubu SLD zaznaczył, że _ cztery lata temu jeden z czołowych polityków był tak obeznany z cenami artykułów spożywczych, że mógłby zmienić panią Irenkę w kasie, a dziś zza okien rządowej limuzyny nie widzi tego, jak żyją Polacy _.

Lewica musi przypomnieć hasło _ 3x8 _ - osiem godzin pracy, osiem godzin odpoczynku i osiem godzin dla przyjaciół - dodał Wikiński i przekonywał, że o to zadba Sojusz Lewicy Demokratycznej.

bEgCJSuv

Według Marka Wikińskiego Platforma Obywatelska nie ma pomysłu na zmniejszanie bezrobocia. Jedym pomysłem Platformy Obywatelskiej na pracę, jest niewidzialna ręka rynku - mówił polityk sojuszu.

Sojusz idzie do wyborów samorządowych z około 30 organizacjami i ugrupowaniami politycznymi takimi jak: Zieloni 20024, Unia Pracy i Partia Kobiet. Dziś w Warszawie SLD zainaugurował kampanię wyborczą podczas Krajowej Konwencji Samorządowej.

Czytaj w Money.pl

bEgCJSuW
KOMENTARZE
(0)