Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Witalij Kliczko składa życzenia kobietom

0
Podziel się:

Życzenia na 8 marca złożył też najbardziej znany ukraiński bokser

Witalij Kliczko składa życzenia kobietom
(face to face/REPORTER)
bFfJDrhh

Większość Ukraińców obchodzi dziś dzień kobiet. Życzenia z okazji 8 marca złożył też najbardziej znany ukraiński bokser Witalij Kliczko (na zdj. z lewej).

- _ Pamiętam jak w dzieciństwie przygotowywaliśmy się do tego święta, kupowaliśmy kwiaty, robiliśmy coś dla uśmiechu mamy. Chcę, żeby ta tradycja pozostała. Życzę wam szczęścia, zdrowia i - najważniejszego - miłości w sercu. _ - życzył Ukrainkom uznawany za polityka proeuropejskiego, mistrz boksu wagi ciężkiej Witalij Kliczko.

Już wczoraj na ulicach Kijowa niemal każda kobieta szła z kwiatkiem. W stołecznych restauracjach, urzędach i biurach organizowano imprezy integracyjne z okazji 8 marca.

bFfJDrhj

Próba załatwienia czegokolwiek kończyła się zazwyczaj radą, aby przyjść lub zadzwonić w poniedziałek, kiedy skończy się długi weekend.

Posłuchaj życzeń Witalija Kliczko:

Źródło:IAR

Według badań socjologicznych, Dzień Kobiet obchodzi 86 procent Ukraińców. Wśród osób, które ignorują to święto najwięcej jest emerytów oraz mieszkańców wsi i Zachodniej Ukrainy. Jedynie 5 procent Ukraińców chciałoby zlikwidowania Dnia Kobiet. 91 procent sprzeciwia się temu.

bFfJDrhp
Więcej na ten temat czytaj w Money.pl
Premier nie życzy paniom szybszej emerytury - _ Życie kobiet w Polsce musi być lepsze. A to kwiaty dla pań _ - powiedział Donald Tusk w nagraniu umieszczonym na stronach internetowych rządu.
To będzie partia prokobieca. Bo on tak chce Miller zapewniał, że SLD będzie głośno domagać się, by nikt nie zapominał o kobietach dotkniętych przemocą.
Kliczko znokautował Mormecka. Obronił mistrzowskie pasy Ukraiński bokser powalił przeciwnika w czwartej rundzie. Tym samym odniósł 57. zwycięstwo w karierze.
bFfJDrhK
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)