Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Włosi pilnują symboli chrześcijaństwa

0
Podziel się

Premier Włoch Silvio Berlusconi oświadczył, że wszystkie kraje demokratyczne obawiają się odwetu po zabiciu szefa Al-Kaidy Osamy bin Ladena.

Włosi pilnują symboli chrześcijaństwa
(PAP/EPA)
bEihxaUl

Premier Włoch Silvio Berlusconi oświadczył, że wszystkie kraje demokratyczne obawiają się odwetu po zabiciu szefa Al-Kaidy Osamy bin Ladena przez siły amerykańskie. _ - Dlatego zachowujemy taką czujność jak wszystkie zachodnie tajne służby _ - dodał.

W wywiadzie dla telewizji RAI szef włoskiego rządu podkreślił, że zabicie bin Ladena oznacza także _ eliminację inspiratora całej wywrotowej polityki Al-Kaidy _. Zwrócił jednocześnie uwagę na to, że nie można obniżyć czujności. Przeciwnie - dodał odnosząc się do stanu podwyższonej gotowości - _ trzeba mieć anteny w górze _.

Włoskie ministerstwo spraw wewnętrznych wydało okólnik, w którym poleciło wzmocnienie ochrony wszystkich newralgicznych obiektów w całym kraju oraz miejsc kultu i symboli chrześcijaństwa, poczynając od Watykanu, ze względu na groźbę _ możliwych pojedynczych działań odwetowych _.

bEihxaUn

Sytuacja po śmierci najgroźniejszego terrorysty świata będzie jednym z tematów rozmów Berlusconiego z amerykańską sekretarz stanu Hillary Clinton, która przybyła do Rzymu.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/51/t138547.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/nie;zyje;przywodca;al-kaidy;radosc;w;cieniu;obaw,169,0,822185.html) Nie żyje przywódca Al-Kaidy. Radość w cieniu obaw Barack Obama zebrał gratulacje od całego świata. Al-Kaida grozi jednak odwetem. Może mieć bombę atomową w Europie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/144/t47504.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/al-kaida;ma;bombe;atomowa;w;europie,83,0,822099.html) Al-Kaida ma bombę atomową w Europie? Wskazują na to zeznania islamskich terrorystów pozostających w amerykańskiej niewoli, ujawnione przez Wikileaks.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/55/t86839.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/cia;sprobuja;zemsty;za;smierc;bin;ladena,80,0,822096.html) CIA: Spróbują zemsty za śmierć bin Ladena Musimy i będziemy zachowywać czujność oraz zdecydowanie - powiedział szef amerykańskiej Centralnej Agencji.
bEihxaUO
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)