Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wojna Syrii wybuchnie na pełną skalę?

0
Podziel się:

- Niebezpieczeństwo wojny domowej jest oczywiste i realne - dodał sekretarz generalny ONZ, zaznaczając, że terroryści wykorzystują chaos.

Wojna Syrii wybuchnie na pełną skalę?
(Sebastian Derungs/World Economic Forum/Flickr)
bFfJcNjF

Sekretarz generalny ONZ ocenił, że w Syrii, gdzie po ponad roku ciągłych aktów przemocy ani siły rządowe, ani zbrojna opozycja nie przejawiają żadnych oznak ustępliwości, rośnie niebezpieczeństwo wybuchu wojny domowej na pełną skalę.

_ - Naród syryjski krwawi. Syryjczycy są w gniewie. Chcą pokoju i godności. Jednak przede wszystkim wszyscy oni chcą działania _ - powiedział Ban Ki Mun po toczącym się za zamkniętymi drzwiami posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ.

_ - Niebezpieczeństwo wojny domowej jest oczywiste i realne _ - dodał sekretarz generalny ONZ, zaznaczając, że _ terroryści wykorzystują chaos _.

bFfJcNjH
Czytaj więcej w Money.pl
Były szef ONZ przyznaje się do porażki Specjalny wysłannik ONZ i Ligi Arabskiej do Syrii Kofi Annan przyznał, że jego plan powstrzymania przemocy w tym kraju nie powiódł się, a Syrii grozi coraz bardziej wojna domowa.
Nowa grupa koordynacyjna. Czy to pomoże Syrii? Nad sytuacją w Syrii ciągle głowi się społeczność międzynarodowa. Oto nowy pomysł Hillary Clinton i unijnych urzędników.
bFfJcNki
wiadomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)