Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
06.07.2011 13:08

Wrocław: W galerii Sky Tower będzie 120 sklepów (ZDJĘCIA)

Nowoczesna i multimedialna galeria handlowa powstanie w najwyższym kompleksie architektonicznym w kraju - Sky Tower. Na 25 tys. mkw. znajdzie się 120 sklepów, liczne restauracje, kawiarnie oraz nowoczesny fitness. Będzie też parking na 1500 miejsc. Otwarcie zaplanowane jest na drugi kwartał 2012 roku.

Podziel się
Dodaj komentarz

W galerii klienci znajdą sklepy takich marek jak: C&A, Reserved, supermarket Piotr i Paweł, Monnari, Mohito, Top Secret, Tatuum, Apart, czy sklep z zegarkami Chrono. Czytaj także: Wyprzedaże trwają. Gdzie są najlepsze? Na parterze będą również punkty usługowe: pralnia, fryzjer, poczta, biuro podróży, apteka i drogeria. Będą też restauracje i kawiarnie między innymi Starbucks i Coffee Heaven. Część z nich ulokowanych będzie bezpośrednio od Powstańców Śląskich z niezależnymi wejściami od ulicy. Lokale będą czynne długo po zamknięciu galerii. Poziom pierwszy jest zarezerwowany dla sklepów obuwniczych, sportowych oraz sklepu RTV. Nie zabraknie również mody przez wielkie "M", choćby Eva Minge Story. Na tym poziomie znajdzie się też nowoczesne kino 5D oraz obszerna strefa foodcourt z licznymi restauracjami, barami szybkiej obsługi i pubami oraz multimedialną strefą rozrywki. Poziom drugi, to raj dla osób aktywnych i lubiących ruch. Na ponad 3000 mkw. znajdzie się tam bowiem nowoczesny fitness z saunami, pole
golfowe, SPA oraz centrum rehabilitacji. Na prawie rok przed otwarciem wynajęto już 65 proc. powierzchni galerii Sky Tower.

Tagi: wiadomości
Źródło:
Polska The Times
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz