Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wybory w rosji
05.03.2012 15:10

Wybory w Rosji zaakceptowane przez Brytyjczyków

Dawid Cameron zaakceptował wyniki wyborów w Rosji. Mimo zastrzeżeń.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

*Brytyjczycy przymykają oko na wyborcze oszustwa. * *- _ Rezultaty wyborów prezydenckich w Rosji, w których zwyciężył premier Władimir Putin, są rozstrzygające _ - oświadczył rzecznik premiera Wielkiej Brytanii Davida Camerona. *

- _ Mimo stwierdzonych poważnych nieprawidłowości podczas liczenia głosów, o czym poinformowali obserwatorzy OBWE, Wielka Brytania uznaje wyniki głosowania za wiążące _ - ogłosił Steve Field.

Wstępny raport OBWE _ jasno identyfikuje problemy i chcielibyśmy, aby zostały one w późniejszym terminie rozwiązane, ale jest oczywiste, że wyniki wyborów są rozstrzygające _ - powiedział przedstawiciel Downing Street.

_ - Nawet dane organizacji pozarządowych plasują wynik Putina powyżej 50 procent koniecznych, by odnieść zwycięstwo w pierwszej turze wyborów _ - dodał rzecznik. Pytany o to, czy premier Cameron ma zamiar zadzwonić do nowego prezydenta Rosji, odpowiedział, że jest _ prawdopodobne, że zrobi to w ciągu dnia _. - _ Londyn chce mieć konstruktywne relacje z Rosją _ - podkreślił przedstawiciel Downing Street.

Czytaj więcej o wyborach w Rosji
Wałęsa dla Money.pl: Problem z Rosją to moja wina Lech Wałęsa w rozmowie z Money.pl wyjaśnia, dlaczego dobrze się stało, że wygrał Putin.
Rosjanie już nie wierzą Putinowi. Jest źle W Rosji zakończyła się kampania wyborcza. Nastroje wcale nie sprzyjają premierowi. Ale on ma na to sposoby.
Rosjanom wcale nie zależy na demokracji Stanisław Ciosek, były ambasador w Rosji, mówi do kiedy będzie rządził Putin.
Tagi: wybory w rosji, putin, wielka brytania, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz