Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wybory we Włoszech, w nietypowym miejscu

0
Podziel się:

W prawdziwym igloo na lodowcu w Alpach we Włoszech mieścić się będzie punkt do głosowania podczas niedzielnych prawyborów we współrządzącej centrolewicowej Partii Demokratycznej.

Wybory we Włoszech, w nietypowym miejscu
(VladimirCetinski/iStockphotot)

W prawdziwym igloo na lodowcu w Alpach we Włoszech mieścić się będzie punkt do głosowania podczas niedzielnych prawyborów we współrządzącej centrolewicowej Partii Demokratycznej. Obok igloo stanie wyrzeźbiona w lodzie figura faworyta na stanowisko szefa partii.

Punkt do głosowania na znanym dobrze narciarzom lodowcu Presena w Lombardii będzie najwyżej położonym lokalem podczas prawyborów 8 grudnia. Dotrzeć będzie można do niego kolejką linową. Utworzony zostanie z myślą przede wszystkim o amatorach narciarstwa, gdyż wielu z nich będzie już na stokach u progu sezonu zimowego, a także o wszystkich osobach pracujących na trasach i przy wyciągach.

Obok igloo zostanie ustawiona rzeźba z lodu, przedstawiająca głównego kandydata w wyścigu o fotel przywódcy największej partii włoskiej centrolewicy, burmistrza Florencji Matteo Renziego.

Lokalne biuro Partii Demokratycznej, które zorganizowało punkt na lodowcu, wyjaśniło, że rzeźba będzie tylko jedna, bo w przeprowadzonych wśród miejscowych wyborców ugrupowania sondażach żaden z dwóch rywali Renziego nie dostał ani jednego głosu. O stanowisko szefa ugrupowania walczyć będą również Gianni Cuperlo i Giuseppe Civati.

Czytaj więcej w Money.pl

  • [ ( http://static1.money.pl/i/h/121/m267641.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/wlochy;zawiodly;sie;na;falszywych;biedakach,196,0,1434564.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Włochy zawiodły się na "fałszywych biedakach"
    • [ ( http://static1.money.pl/i/h/219/m111579.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/wlochy;rzad;wypowiada;wojne;pladze;nielegalnych;wysypisk,102,0,1434470.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Wypowiadają wojnę wysypiskom kamorry
    • [ ( http://static1.money.pl/i/h/210/m112338.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/10-latek;obciazony;podatkiem;bo;nie;mieszka;z;zona,163,0,1433763.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) 10-latek musi zapłacić podatek, bo...
    • [ ( http://static1.money.pl/i/h/73/m113225.jpg ) ] (http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/berlusconi;wykluczony;z;senatu;mowi;ze;to;smierc;demokracji,173,0,1430445.html#utm_source=money.pl&utm_medium=referral&utm_term=redakcja&utm_campaign=box-podobne) Berlusconi wykluczony. "Śmierć demokracji"
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)