Notowania

indie
03.01.2014 07:21

Wypadek autobusu w Indiach. 27 ofiar

Drogi w Indiach należą do najniebezpieczniejszych na świecie. Rocznie ginie na nich ponad 110 tys. ludzi.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Co najmniej 27 osób zginęło, a 17 zostało rannych w wypadku autobusu w Malshej Ghat w stanie Maharasztra na zachodzie Indii. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem po zderzeniu z ciężarówką i autobus runął w przepaść.

Do wypadku doszło ok. 160 km na północny wschód od Bombaju, stolicy stanu Maharasztra.

Drogi w Indiach należą do najniebezpieczniejszych na świecie. Rocznie ginie na nich ponad 110 tys. ludzi (w 2012 r. było to 140 tys.). Przyczyny to przeważnie łamanie podstawowych zasad ruchu drogowego, zły stan nawierzchni i niesprawne pojazdy.

Czytaj więcej w Money.pl
Autpbus stoczył się w przepaść. Wiele ofiar Co najmniej 29 osób zginęło, a cztery zostały ranne w wypadku autobusowym na północy Tajlandii - poinformowała w piątek rano miejscowa policja.
Autobus uderzył w budynek, 7 osób rannych Na trasie ze Szczecina do Gdańska w miejscowości Sianów autobus uderzył w budynek mieszkalny. Trasa jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazd.
Autobus w ogniu. 40 osób nie żyje Pięciu osobom z 49 znajdujących się w autobusie, w tym kierowcy i pracownikowi obsługi technicznej, udało się uciec przez okna z płonącego pojazdu. Kierowca został przesłuchany przez policję.
Tagi: indie, wiadomości, wiadmomości, gospodarka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz