Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Wypadek lotniczy. Rosyjski śmigłowiec zabił turystów

0
Podziel się:

Jak ustalili ratownicy - przyczyną wypadku był porywisty wiatr. - Silny podmuch dosłownie strącił śmigłowiec na ziemię - opowiadają świadkowie.

Wypadek lotniczy. Rosyjski śmigłowiec zabił turystów
(mollydot/CC BY-NC 2.0/Flickr)
bEKpPwPp

W okolicach Murmańska śmigłowiec przygniótł dwóch brytyjskich turystów i ich przewodnika. Maszyna spadła na ziemię z niewielkiej wysokości, wprost na stojących pod nią ludzi.

Jak ustalili ratownicy - przyczyną wypadku był porywisty wiatr. - _ Silny podmuch dosłownie strącił śmigłowiec na ziemię _ - opowiadają świadkowie. Dwaj Brytyjczycy przylecieli do Rosji na wakacje. Mieli wykupiony pobyt w jednym z elitarnych obozów wędkarskich. Towarzyszył im miejscowy przewodnik.

Od lat, w lipcu i sierpniu na Półwysep Kolski przyjeżdżają zamożni amatorzy połowu łososi. Tygodniowy pobyt w obozie wędkarskim kosztuje około 10 tys. dolarów. Jak informują miejscowe służby prasowe ministerstwa do spraw nadzwyczajnych sytuacji - to pierwszy od dziesięciu lat wypadek, w którym zginęli zagraniczni turyści.

bEKpPwPr
Czytaj więcej w Money.pl
Szokujący wypadek we Francji. Są zabici Do wypadku doszło przed godziną siódmą. Od startu minęło zaledwie piętnaście minut.
Śmigłowiec USA runął w pobliżu Korei Płn. Na razie nie ujawniono, co dokładnie było przyczyną katastrofy.
Rzym: Samolot nie trafił w pas. Są ranni Samolot leciał z Pizy, na północy Włoch, do Rzymu z 46 pasażerami i 4 osobami załogi.
bEKpPwPS
KOMENTARZE
(0)