Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zamach w Moskwie: Odłamki rozrywały ludzi

0
Podziel się:

Kobieta i mężczyzna najprawdopodobniej dokonali wczorajszego zamachu na lotnisku Domodiedowo.

Zamach w Moskwie: Odłamki rozrywały ludzi
(PAP/EPA)
bEEruwmZ

fot: PAP/EPA/NTV_ fot: PAP/EPA _[ ( http://static1.money.pl/i/glass.gif ) ] zobacz całą galerię(http://galerie.money.pl/rosja;zamach;bombowy;na;lotnisku;domodiedowo;w;moskwie,galeria,4907,0.html)Kobieta i mężczyzna najprawdopodobniej dokonali wczorajszego zamachu terrorystycznego na lotnisku Domodiedowo w Moskwie.

Do takich ustaleń doszli eksperci badający przyczyny wczorajszej tragedii. Szczegóły śledztwa przedstawia na swoich stronach internetowych wielkonakładowy dziennik _ Komsomolskaja Prawda _.

Według źródeł agencji Interfax, zeznania świadków i zapis z kamer ochrony wskazują na mężczyznę-zamachowca. W samobójczym zamachu zginęło 35 osób, a około 180 zostało rannych.

bEEruwnb

Świadkowie zdarzenia, na których powołuje się _ Komsomolskaja Prawda _, twierdzą, że do hali przylotów lotniska Domodiedowo wszedł człowiek z walizką i krzyczał: _ Zaraz was wszystkich zabiję _.

Niektórzy świadkowie opowiadają, że widzieli mężczyznę z walizką, która po otwarciu eksplodowała. Inni twierdzą, że eksplodowała torba stojąca obok kobiety ubranej na czarno.

_ Fala uderzeniowa i odłamki rozrywały ludzi _ - opowiadają świadkowie, cytowani przez rosyjską gazetę.

Zobacz także: Zobacz reportaż z miejsca zamachu (ten ang.):
bEEruwnh

Najwięcej osób wskazuje na kobietę-terrorystkę jako bezpośrednią sprawczynię zamachu. Dziennik, powołując się na źródła w organach śledczych, dodaje, że - według najbardziej prawdopodobnej wersji - samobójczyni z Północnego Kaukazu towarzyszył mężczyzna. _ On znajdował się w chwili wybuchu tuż obok _ - cytuje anonimowego eksperta _ Komsomolskaja Prawda _.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/100/t129892.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/zamach;w;moskwie;najnowsze;ustalenia;sluzb,133,0,759429.html) Zamach w Moskwie. Najnowsze ustalenia służb W Rosji problem terroryzmu narasta. Jego źródłem jest przede wszystkim sytuacja na Kaukazie.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/76/t129868.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/zamach;w;moskwie;35;osob;nie;zyje;zobacz;hale;po;eksplozji,137,0,759177.html) Zamach w Moskwie. 35 osób nie żyje. Zobacz halę po eksplozji Bomba wybuchła na lotnisku Domodiedowo. W powietrze wysadził się zamachowiec.
bEEruwnC
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)