Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Zbigniew Chlebowski odchodzi z Platformy

0
Podziel się:

Poseł 12 sierpnia złożył rezygnację z członkostwa w partii.

Zbigniew Chlebowski odchodzi z Platformy
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Zbigniew Chlebowski odchodzi z PO. Poseł 12 sierpnia złożył rezygnację z członkostwa w partii.

Taką informację potwierdziła dziennikarzom TVN24 dyrektorka biura poselskiego Chlebowskiego, Katarzyna Niewęgłowska. Jak podał dziś _ Tygodnik Wałbrzyski _, Zbigniew Chlebowski, jeden z bohaterów afery hazardowej, były szef klubu PO, wystartuje do Senatu jako kandydat niezależny.

Afera hazardowa wybuchła na początku października 2009 roku, po publikacji _ Rzeczpospolitej _, która ujawniła materiały CBA.Z materiałów tych wynikało, że ówczesny szef klubu PO Zbigniew Chlebowski i ówczesny minister sportu Mirosław Drzewiecki mieli podczas prac nad zmianami w tak zwanej ustawie hazardowej działać na rzecz biznesmenów z branży hazardowej. Obaj temu zaprzeczali, ale stracili stanowiska.

Czytaj w Money.pl
[ ( http://static1.money.pl/i/h/147/t130707.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/nie;wyobrazam;sobie;chlebowskiego;na;liscie,13,0,825613.html) _ Nie wyobrażam sobie Chlebowskiego na liście _ Jednak jak mówi Małgorzata Kidawa-Błońska, jego nieobecność na listach Platformy nie jest przesądzona.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/150/t130710.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/po;chwali;swoje;listy;wyborcze;duzo;kobiet,153,0,890009.html) PO chwali swoje listy. Kobiet jest tam aż... 42 proc. kandydatów na listach wyborczych PO to kobiety, 14 pań jest liderkami list.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/202/t87242.jpg ) ] (http://news.money.pl/artykul/rozpoczelo;sie;posiedzenie;rady;krajowej;po,207,0,882639.html) Wybierajcie: Albo Platforma, albo zamęt Rozpoczęło się posiedzenie Rady Krajowej PO, która ma zatwierdzić kandydatów tej partii w jesiennych wyborach parlamentarnych.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)